baner

NEWS

- Zapowiedzi

Sierpniowa Mucha


Do wydanego w połowie sierpnia 6. tomu "Hrabstwa Harrow" pod koniec miesiąca dołączą dwa kolejne tytuły od Mucha Comics. Sprawdźcie, co to będą za komiksy!
Descender #04: Orbitalna mechanika

Descender #04: Orbitalna mechanika

Scenariusz: Jeff Lemire
Rysunki: Dustin Nguyen
Kolor: Steve Wands
Wydanie: I
Data wydania: 30 Sierpień 2019
Seria: Descender
Tłumaczenie: Jacek Drewnowski
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 180x275 mm
Stron: 120
Cena: 55,00 zł
Wydawnictwo: Mucha Comics
ISBN: 978-83-65938-57-2

Tim-21, Telsa i Quon uciekają wreszcie z Maszynowego Księżyca i rozpoczynają poszukiwania starego robota, który może zawierać klucz do odkrycia tajemnicy Żniwiarzy. Tymczasem Andy i jego towarzysze są coraz bliżsi odnalezienia Tima-21, ale wyznania Wiertacza rozbijają ich kruchy sojusz w pył.
Zaczyna się nowy rozdział poruszającego eposu science fiction autorstwa gwiazdorskiego duetu – JEFFA LEMIRE’A i DUSTINA NGUYENA.
W tomie zebrano zeszyty z serii DESCENDER nr 17–21.
Descender #04: Orbitalna mechanika Descender #04: Orbitalna mechanika Descender #04: Orbitalna mechanika Descender #04: Orbitalna mechanika Descender #04: Orbitalna mechanika
Wszyscy moi bohaterowie to ćpuny

Wszyscy moi bohaterowie to ćpuny

Scenariusz: Ed Brubaker
Rysunki: Sean Phillips
Kolor: Jacob Phillips
Wydanie: I
Data wydania: 30 Sierpień 2019
Tłumaczenie: Maria Lengren
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Stron: 72
Cena: 45,00 zł
Wydawnictwo: Mucha Comics
ISBN: 978-83-65938-55-8

Nastoletnia Ellie zawsze romantyzowała narkomanów. Niefortunne, artystyczne dusze, które pogrążył zew igieł i pigułek, były jej obsesją, odkąd jej matka przedawkowała dziesięć lat temu.
Kiedy Ellie trafia do ekskluzywnego ośrodka leczenia uzależnień, gdzie nic nie jest tym, czym na pierwszy rzut oka się wydaje, wpada w objęcia jeszcze niebezpieczniejszego romansu, odkrywając, że narkotyki i morderstwo doskonale idą w parze.

WSZYSCY MOI BOHATEROWIE TO ĆPUNY jest uwodzicielską, napędzaną prochami i popkulturą opowieścią o dojrzewaniu młodej dziewczyny, która poszukuje ciemności – i o tym, co tam znajduje.

To również pierwszy album specjalny duetu Ed Brubaker i Sean Phillips, uznanych twórców takich historii jak CRIMINAL, ZAĆMIENIE, FATALE, INCOGNITO oraz ZABIJ ALBO ZGIŃ.

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w albumie jako MY HEROES HAVE ALWAYS BEEN JUNKIES ORIGINAL GRAPHIC NOVEL.
Laureat Nagrody Eisnera w 2019 roku w kategorii Najlepsza Powieść Graficzna.
Wszyscy moi bohaterowie to ćpuny Wszyscy moi bohaterowie to ćpuny Wszyscy moi bohaterowie to ćpuny Wszyscy moi bohaterowie to ćpuny Wszyscy moi bohaterowie to ćpuny Wszyscy moi bohaterowie to ćpuny
Hrabstwo Harrow #06: Inna magia

Hrabstwo Harrow #06: Inna magia

Scenariusz: Cullen Bunn
Rysunki: Tyler Crook, Jenn Manley Lee
Wydanie: I
Data wydania: 14 Sierpień 2019
Seria: Hrabstwo Harrow
Tłumaczenie: Tomasz Sidorkiewicz
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 168x257 mm
Stron: 120
Cena: 55,00 zł
Wydawnictwo: Mucha Comics
ISBN: 978-83-65938-53-4

Gdy pewien leśny stwór prosi Emmy o pomoc, zaskoczona dziewczyna odkrywa, że odwróciła się od niej jedna z jej najstarszych przyjaciółek. Emmy zaczyna rozumieć, że za mocno skupiała się na zagrożeniach z zewnętrznego świata, gdy tymczasem znacznie większe problemy narastały tuż u jej boku.
W albumie znajdują się zeszyty #21–24 opowieści grozy ze scenariuszem Cullena Bunna (Szósty rewolwer) oraz przepięknymi i niesamowitymi ilustracjami Tylera Crooka (BPPO, Bad Blood)!
Hrabstwo Harrow #06: Inna magia Hrabstwo Harrow #06: Inna magia Hrabstwo Harrow #06: Inna magia Hrabstwo Harrow #06: Inna magia Hrabstwo Harrow #06: Inna magia Hrabstwo Harrow #06: Inna magia[ljc]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-