baner

Komiks

Wszyscy moi bohaterowie to ćpuny

Wszyscy moi bohaterowie to ćpuny

Scenariusz: Ed Brubaker
Rysunki: Sean Phillips
Kolor: Jacob Phillips
Wydanie: I
Data wydania: Sierpień 2019
Tłumaczenie: Maria Lengren
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Stron: 72
Cena: 45,00 zł
Wydawnictwo: Mucha Comics
ISBN: 978-83-65938-55-8
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Nastoletnia Ellie zawsze romantyzowała narkomanów. Niefortunne, artystyczne dusze, które pogrążył zew igieł i pigułek, były jej obsesją, odkąd jej matka przedawkowała dziesięć lat temu.
Kiedy Ellie trafia do ekskluzywnego ośrodka leczenia uzależnień, gdzie nic nie jest tym, czym na pierwszy rzut oka się wydaje, wpada w objęcia jeszcze niebezpieczniejszego romansu, odkrywając, że narkotyki i morderstwo doskonale idą w parze.

WSZYSCY MOI BOHATEROWIE TO ĆPUNY jest uwodzicielską, napędzaną prochami i popkulturą opowieścią o dojrzewaniu młodej dziewczyny, która poszukuje ciemności – i o tym, co tam znajduje.

To również pierwszy album specjalny duetu Ed Brubaker i Sean Phillips, uznanych twórców takich historii jak CRIMINAL, ZAĆMIENIE, FATALE, INCOGNITO oraz ZABIJ ALBO ZGIŃ.

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w albumie jako MY HEROES HAVE ALWAYS BEEN JUNKIES ORIGINAL GRAPHIC NOVEL.
Laureat Nagrody Eisnera w 2019 roku w kategorii Najlepsza Powieść Graficzna.

Recenzja

Kryminalna przystawka, Przemysław Pawełek

Galerie

Wszyscy moi bohaterowie to ćpuny Wszyscy moi bohaterowie to ćpuny Wszyscy moi bohaterowie to ćpuny Wszyscy moi bohaterowie to ćpuny Wszyscy moi bohaterowie to ćpuny Wszyscy moi bohaterowie to ćpuny

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-