reklama baner reklama

Nowe Teksty

Kosmiczne początki Toma Kinga
Sławinski o "Omega Men. To już koniec"
Wysyp Venomów
Panic o "Amazing Spider-Man. Globalna sieć #08: Venom Inc."
Mighty Mike
Kleszcz o "Uniwersum DC według Mike`a Mignoli"
Brzydki i słaby
Kleszcz o "Superman. Action Comics #03: Polowanie na Lewiatana"
Okładka miesiąca: październik 2020
Chmielewski wybiera okładkę miesiąca

Zapowiedzi

Reklama baner Reklama

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

NEWS

- Ukazały się

Komiks polski na SoBD w Paryżu. La bande dessinée polonaise au SoBD à Paris


Z okazji polskiej obecności na francuskim SoBD ukazała się nie tylko książka o historii polskiego komiksu po francusku, ale także katalog wystawy, jaką można było zobaczyć na początku grudnia na komiksowej imprezie w Paryżu.
Komiks polski na SoBD w Paryżu. La bande dessinée polonaise au SoBD à Paris
Katalog poświęcony obecności polskiej na Salon de la bande dessinée au cœur de Paris (SoBD) w grudniu 2019. Jeleniogórska Galeria BWA we współpracy z SoBD przygotowała wystawę, katalog, polskie stoisko, panele dyskusyjne, pobyt polskich twórców etc. W katalogu znajdują się teksty poświęcone komiksowi polskiemu, komiksy oraz biogramy uczestników wystawy. Projekt poświęcony był pamięci Macieja Parowskiego a jego kuratorem był Piotr Machłajewski.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków Miasta Jelenia Góra.

Komiks polski na SoBD w Paryżu. La bande dessinée polonaise au SoBD à Paris Komiks polski na SoBD w Paryżu. La bande dessinée polonaise au SoBD à Paris Komiks polski na SoBD w Paryżu. La bande dessinée polonaise au SoBD à Paris Komiks polski na SoBD w Paryżu. La bande dessinée polonaise au SoBD à Paris Komiks polski na SoBD w Paryżu. La bande dessinée polonaise au SoBD à Paris


[ljc]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-