baner

NEWS

- Zapowiedzi

Październikowy Elemental


Elemental przygotował dwie premiery na koniec października. Będą nimi kolejny tom Jeremiaha i album sci-fi Alfonso Fonta "Opowieści o niedoskonałej przyszłości".
Jeremiah #17: Trzy, może cztery motory

Jeremiah #17: Trzy, może cztery motory

Scenariusz: Hermann
Rysunki: Hermann
Wydanie: I
Data wydania: 31 Październik 2018
Seria: Jeremiah
Tłumaczenie: Wojciech Birek
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: A4
Stron: 44
Cena: 39,00 zł
Wydawnictwo: Elemental
ISBN: 978-83-951334-2-8

Kolejna porcja perypetii dwóch zawadiaków w odradzającej się z nuklearnego kataklizmu Ameryce. Jeremiah odwiedza swoją ukochaną ciocię Marthę i pomaga poczciwemu Woody’emu w rozbudowie jej domu. Tymczasem niesforny Kurdy, ujmując się za miejscowym kaleką Winstonem, wdaje się w konflikt z lokalnym rozrabiaką Montaną. Jednocześnie w mieście pojawia się gang motocyklowy, którego członkowie najwyraźniej kogoś szukają… Splot okoliczności prowadzi do kolejnego wybuchu przemocy, a Jeremiah z przyjacielem muszą ponownie stoczyć walkę o życie.

Postapokaliptyczna wizja świata wykreowanego przez belgijskiego mistrza komiksu Hermanna przybiera w tej opowieści sugestywną, naturalistyczną postać, nie wahając się ukazywać brzydoty prezentowanej rzeczywistości i jednocześnie zachwycając graficzną maestrią.

[opis wydawcy]
Opowieści o niedoskonałej przyszłości

Opowieści o niedoskonałej przyszłości

Scenariusz: Alfonso Font
Rysunki: Alfonso Font
Wydanie: I
Data wydania: 31 Październik 2018
Tłumaczenie: Robert Lipski
Druk: czarno-biały
Oprawa: twarda
Format: 215x290 mm
Stron: 96
Cena: 55,00 zł
Wydawnictwo: Elemental
ISBN: 9788395133435

Ziemianie, widzieliśmy waszą przyszłość i nie podoba się nam ona ani trochę. Uważamy, że jest okropna. Wierzymy, że jest niedoskonała i wadliwa. Dlatego nasza międzygalaktyczna komisja doszła do dwóch wniosków. Po pierwsze, mamy serdecznie dość was, Ziemian. Kusiło nas nawet, by unicestwić was wszystkich, włącznie z waszą planetą. Po drugie, jesteście skończonymi głupcami – przypuszczalnie zniszczycie sami siebie bez żadnej pomocy z zewnątrz. Tak czy owak, wasze szczątki skażą galaktykę, więc tymczasem zdecydowaliśmy się na trzecią opcję: pokażemy wam niektóre fragmenty waszej przyszłości i mamy nadzieję, że zdołacie zmienić wasze zachowanie i poprawić się, zanim będzie za późno.

Statki kosmiczne, mieszkańcy obcych planet, eksploracja galaktyk, a przede wszystkim przyszłość ludzkości...

Kultowa seria krótkich opowieści, w których jeden z największych mistrzów gatunku podejmuje w komiksowej formie klasyczne tematy dwudziestowiecznej fantastyki naukowej.

[opis wydawcy]
Opowieści o niedoskonałej przyszłości Opowieści o niedoskonałej przyszłości Opowieści o niedoskonałej przyszłości Opowieści o niedoskonałej przyszłości Opowieści o niedoskonałej przyszłości[ljc]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-