baner

Komiks

Opowieści o niedoskonałej przyszłości

Opowieści o niedoskonałej przyszłości

Scenariusz: Alfonso Font
Rysunki: Alfonso Font
Wydanie: I
Data wydania: Październik 2018
Tłumaczenie: Robert Lipski
Druk: czarno-biały
Oprawa: twarda
Format: 215x290 mm
Stron: 96
Cena: 55,00 zł
Wydawnictwo: Elemental
ISBN: 9788395133435
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Ziemianie, widzieliśmy waszą przyszłość i nie podoba się nam ona ani trochę. Uważamy, że jest okropna. Wierzymy, że jest niedoskonała i wadliwa. Dlatego nasza międzygalaktyczna komisja doszła do dwóch wniosków. Po pierwsze, mamy serdecznie dość was, Ziemian. Kusiło nas nawet, by unicestwić was wszystkich, włącznie z waszą planetą. Po drugie, jesteście skończonymi głupcami – przypuszczalnie zniszczycie sami siebie bez żadnej pomocy z zewnątrz. Tak czy owak, wasze szczątki skażą galaktykę, więc tymczasem zdecydowaliśmy się na trzecią opcję: pokażemy wam niektóre fragmenty waszej przyszłości i mamy nadzieję, że zdołacie zmienić wasze zachowanie i poprawić się, zanim będzie za późno.

Statki kosmiczne, mieszkańcy obcych planet, eksploracja galaktyk, a przede wszystkim przyszłość ludzkości...

Kultowa seria krótkich opowieści, w których jeden z największych mistrzów gatunku podejmuje w komiksowej formie klasyczne tematy dwudziestowiecznej fantastyki naukowej.

[opis wydawcy]

Galerie

Opowieści o niedoskonałej przyszłości Opowieści o niedoskonałej przyszłości Opowieści o niedoskonałej przyszłości Opowieści o niedoskonałej przyszłości Opowieści o niedoskonałej przyszłości

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-