baner

Komiks

Kapitan Sheer

Kapitan Sheer

Scenariusz: Marcin Podolec, Robert Wyrzykowski
Rysunki: Marcin Podolec
Ilustracja: Szczepan Atroszko, Kajetan Wykurz, Anna Helena Szymborska, Bartłomiej Kuczyński, Stan Sakai, Sebastian Skrobol, Tomasz Lew Leśniak, Przemysław Truściński, Jakub Woynarowski, Marek Turek, Wojciech Birek, Hoang-Quan Pham, Andrzej Janicki, Michał Rzecznik
Wydanie: I
Data wydania: Czerwiec 2010
Druk: czarno-biały
Oprawa: miękka szyto-klejona
Format: 165 x 230 mm
Stron: 92
Cena: 29,9 zł
Wydawnictwo: Kultura Gniewu
ISBN: 97883-60915-48-6
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Miły biały szczur z odrobiną talentu do rysowania. Może trochę zagubiony. Na pewno szczęśliwy. To ja. A to posępne indywiduum przy rufie to Kapitan, jednostka wybitna. Świeci słońce, mamy któryś tam dzień po którejś tam pełni księżyca. Właśnie oczekujemy na przybycie pana Pirata, łupy są już przygotowane do abordażu. Marzyła mi się idealna harmonia i oto jest. Kapitan rzęzi, ale myślę, że trochę zazdrości. Swoje marzenia o lataniu codziennie musi zastępować marzeniami o jak najszybszym wyschnięciu.
Bosman

„Kapitan Sheer” narodził się w styczniu 2009, kiedy Marcin Podolec podesłał Robertowi Wyrzykowskiemu pierwszą planszę z nieśmiałym pytaniem „?”. Ten zaś odpowiedział „!”. Dalej wszystko popłynęło samo. Dziś „Kapitan Sheer” to niemal stustronicowa kronika niespiesznego dryfowania, podczas którego zawsze jest czas na rozważania o sprawach naprawdę istotnych – marzeniach, kobietach i... serze oczywiście.

Nie będzie przesadą stwierdzenie, że komiksu takiego jak „Kapitan Sheer” jeszcze nie było. Nie tylko w Polsce, ale i na świecie. A przynajmniej trzeba byłoby napływać się nie mniej niż Bosman z Kapitanem, żeby go odnaleźć.

[opis wydawcy]

Recenzja

Kapitan Sheer, Paweł Panic

Galerie

Kapitan Sheer Kapitan Sheer Kapitan Sheer Kapitan Sheer Kapitan Sheer

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-