Obaner

Komiks

Lanfeust w kosmosie #7: Tajemnica Dolfantów

Lanfeust w kosmosie #7: Tajemnica Dolfantów

Scenariusz: Christophe Arleston
Rysunki: Didier Tarquin
Wydanie: I
Data wydania: Styczeń 2009
Seria: Lanfeust w kosmosie
Wydawca oryginału: Soleil
Tłumaczenie: Maria Mosiewicz
Druk: kolor, kreda
Oprawa: kartonowa
Format: 21x29 cm
Stron: 52
Cena: 24,90 zł
Wydawnictwo: Egmont
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Kolejne spotkanie z bohaterami bestsellerowej serii, łączącej elementy SF z fantasy. Lanfeust, ślimakowaty kosmita Shlimak, pociągająca humanoidka Dżin oraz niezawodny troll Hebius wciąż przebywają w kosmosie, nie ustając w poszukiwaniach syna Lanfeusta – Glina. Po katastrofie swojego statku wpadają w ręce Złomsów – międzygwiezdnych zbieraczy odpadków, którzy przetwarzają wszelakie znaleziska, zaś z istot żywych robią pożywną mączkę proteinową… Początkowo Złomsi zamierzają sprzedać Lanfeusta demonicznemu księciu Dheluu i jego straszliwemu słudze Thanosowi, jednak potem otrzymują lepszą ofertę. Nasi bohaterowie mają się dostać w ręce tajemniczych władców międzywymiarowych portali. Kim są owi niezwykle bogaci kontrahenci? Czy bohaterom uda się odnaleźć wreszcie Glina? Co wspólnego z tym wszystkim mają Dolfanci?

Jak zwykle pełen humoru scenariusz mistrza rynku frankofońskiego, Scotcha Arlestona, jest dowodem na nieposkromioną wyobraźnię twórcy, zaś rysunki Tarquina – zaskakują rozmachem i niezwykłą dbałością o szczegóły.

[Egmont]

Recenzja

Lanfeust w kosmosie #7: Tajemnica Dolfantów, Mariusz Miros

Galerie

Lanfeust w kosmosie #7: Tajemnica Dolfantów Lanfeust w kosmosie #7: Tajemnica Dolfantów Lanfeust w kosmosie #7: Tajemnica Dolfantów

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-