baner

Komiks

Hrabstwo Harrow #03: Węże

Hrabstwo Harrow #03: Węże

Scenariusz: Cullen Bunn
Rysunki: Tyler Crook
Wydanie: I
Data wydania: Grudzień 2017
Seria: Hrabstwo Harrow
Tłumaczenie: Tomasz Sidorkiewicz
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 170x260 mm
Stron: 120
Cena: 55,00 zł
Wydawnictwo: Mucha Comics
ISBN: 978-83-65938-03-9
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
WITAJCIE W HRABSTWIE HARROW...

Bezskóry Chłopiec próbuje zrozumieć tajemnicę swojej przeszłości, Emmy prowadzi śledztwo w sprawie nawiedzonego domu, a mieszkańcom pobliskiego miasteczka zagraża plaga węży. Tylko Bernice jest w stanie przeciwstawić się gadziemu złu, ale czy wyruszając na spotkanie z tajemniczą Lovey Belfont, nie narazi się na coś znacznie gorszego?

W tym tomie znajdują się zeszyty #9–12 opowieści grozy z południa USA, opowiedzianej przez Cullena Bunna, scenarzystę Szóstego rewolweru, i cudownie zilustrowanej przez Tylera Crooka (BBPO)!

„Czytelników czeka zajmujące widowisko z płonącymi szkieletami, ciężarnym drzewem i chłopcem bez skóry. To wyśmienita makabryczna opowieść pełna folkloru Południa Stanów Zjednoczonych”.
Paste Magazine

„Hrabstwo Harrow pozostaje najlepszą serią komiksową na rynku. Cullen Bunn i Tyler Crook doskonale się uzupełniają. Uwielbiają pracować nad tą opowieścią, a ich pasję tworzenia widać na każdej planszy”.
Multiversity Comics

„Tak właśnie powinien wyglądać dobry komiks grozy. Jest zabawny, przerażający i oczywiście skłania do głębszych przemyśleń”.
Comic Bastards

„Jeden z najlepszych komiksów grozy 2015 roku”.
io9


[opis wydawcy]

Recenzja

Opowieści z hrabstwa Harrow, Łukasz Słoński

Galerie

Hrabstwo Harrow #03: Węże Hrabstwo Harrow #03: Węże Hrabstwo Harrow #03: Węże Hrabstwo Harrow #03: Węże Hrabstwo Harrow #03: Węże Hrabstwo Harrow #03: Węże Hrabstwo Harrow #03: Węże Hrabstwo Harrow #03: Węże Hrabstwo Harrow #03: Węże

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-