Komiks

Demoniczny Detektyw

Demoniczny Detektyw

Scenariusz: Michał Lebioda
Rysunki: Kajetan Wykurz
Data wydania: Październik 2009
Druk: czarno biały
Oprawa: miękka
Format: 190x270mm
Stron: 32
Cena: 12 zł
Wydawnictwo: Księży Młyn
ISBN: 978-83-612-5367-9
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Akcja „Demonicznego detektywa” dzieje się we współczesnej Łodzi.
W wyniku robót drogowych z tajemniczej skrzyni uwolniony zostaje Mammon – demon chciwości. Szybko udaje mu się omamić mieszkańców miasta, których ogarnia istna gorączka mamony. Pokonać demona może tylko jeden osobnik...ekscentryczny detektyw Lucjan.

Recenzja

Demoniczny Detektyw, Paweł Panic

Galerie

Demoniczny Detektyw Demoniczny Detektyw Demoniczny Detektyw

Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

vision2001 -

Brawo. Prezentowana grafika przedstawia jakoby ten komiks był wydany w kolorach. Oczywiście - paleta szarości to również kolory. I właśnie w taki sposób ten komiks jest wydany: w czerni i bieli (a co za tym idzie w palecie szarości). Nic to. Zakupiłem, przeczytam i może się wypowiem odnośnie treści :)

vision2001 -

Nienawidzę, gdy w komiksach mówi się/pisze o komiksach... No, ale w tym przypadku wybaczam, ponieważ dzięki temu pointa komiksu jest rewelacyjna.Ogólnie spodziewałem się zupełnie innego komiksu. Bardziej ezoterycznego, z większym skupieniem się nad demonami/obrządkami. Sam tytuł przecież mówi o "Demonicznym detektywie", a dostajemy lekką historyjkę.Ogólnie lektura na 10 minut. Dopracowana szata graficzna. Szkoda tylko, że jednak wydana w szarościach, a nie w pełnej palecie kolorów... Krótko? Komiks spoko, ale bez rewelacji.