baner

Komiks

Niedoskonałości

Niedoskonałości

Scenariusz: Adrian Tomine
Rysunki: Adrian Tomine
Data wydania: Czerwiec 2010
Tytuł oryginału: Shortcomings
Wydawca oryginału: Drawn & Quarterly
Druk: okładka kolorowa, środek czarno-biały
Oprawa: miękka szyto-klejona ze skrzydełkami
Format: 165 x 235 mm
Stron: 112
Cena: 35,90 zł
Wydawnictwo: Kultura Gniewu
ISBN: 978-83-60915-46-2
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
To nie jest najlepszy czas w życiu Bena Tanaki. Nie dość, że z natury jest sarkastycznym krytykantem, co utrudnia mu kontakty z ludźmi, to w dodatku jego wieloletni związek przechodzi burzliwy okres. Dziewczynie Bena, Miko Hayashi, ciągle wydaje się, że ten ogląda się za innymi kobietami, a co gorsza – za białymi! Narastający konflikt nadaje bieg tej opowieści o różnicach między Kalifornią a Nowym Jorkiem, między poświęceniem a pożądaniem, wreszcie – między prawdą a prawdą.
W obyczajowo odważnych „Niedoskonałościach” Adrian Tomine, jeden z najwybitniejszych współczesnych twórców komiksów, mistrzowsko porusza się po polu minowym damsko-męskich i międzyludzkich relacji. Pełnych napięcia, inteligentnych i jednocześnie dowcipnych dialogów nie powstydziliby się Woody Allen czy Andrew Bujalski.
Powieść graficzna Tomine to zaskakujące zwroty akcji, subtelnie nakreślone charakterystyki postaci i wyjątkowe poczucie humoru, które składają się na zabawną i wnikliwą refleksję na temat ludzkich niedoskonałości.

[opis wydawcy]

Recenzja

Niedoskonałości, Tadeusz Fułek

Galerie

Niedoskonałości Niedoskonałości Niedoskonałości Niedoskonałości Niedoskonałości

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-