reklama baner reklama
baner

Komiks

Donżon. Wydanie zbiorcze 2

Donżon. Wydanie zbiorcze 2

Scenariusz: Lewis Trondheim, Joann Sfar
Rysunki: Christophe Blain, Jean-Emmanuel Vermot-Desroches, Blutch, Carlos Nine, Christophe Gaultier
Wydanie: I
Data wydania: Listopad 2020
Seria: Donżon
Tłumaczenie: Wojciech Birek
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 220x300 mm
Stron: 404
Cena: 169,00 zł
Wydawnictwo: Timof Comics
ISBN: 978-83-66347-45-8
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
W 1998 roku Joann Sfar i Lewis Trondheim rozpoczęli serię Donżon — sagę, która pod przykrywką parodii heroicznego fantasy skrywa bogate i złożone uniwersum porównywalne z dokonaniami wielkich klasyków literatury spod tego samego znaku.
Wydawnictwo timof comics w kolekcji wydań zbiorczych publikuje wszystkie odcinki kultowej serii, która dla komiksu franko-belgijskiego jest pozycją przełomową. To pełne wydanie, zredagowane pod auspicjami obu autorów, pozwoli w najlepszy z możliwych sposobów odkryć czytelnikom jedno z najdoskonalszych dzieł w swym gatunku. Drugi tom zbiera albumy z serii Donżon: Świt oraz przygody z kolekcji Monstra, które łączą się z sagą główną.

Tym razem Trondheim i Sfar zaprosili do współpracy znakomitych artystów: Christophe’a Blaina, Carlosa Nine’e i Blutcha. Dzięki temu powstały jedne z najwspanialszych odcinków całej sagi.

Galerie

Donżon. Wydanie zbiorcze 2 Donżon. Wydanie zbiorcze 2 Donżon. Wydanie zbiorcze 2 Donżon. Wydanie zbiorcze 2 Donżon. Wydanie zbiorcze 2 Donżon. Wydanie zbiorcze 2 Donżon. Wydanie zbiorcze 2 Donżon. Wydanie zbiorcze 2 Donżon. Wydanie zbiorcze 2

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-