baner

Komiks

Ptaki Nocy. Tajemnice i morderstwa

Ptaki Nocy. Tajemnice i morderstwa

Scenariusz: Gail Simone
Rysunki: Joe Bennett, Ed Benes, Michael Golden
Wydanie: I
Data wydania: Luty 2020
Seria: Ptaki Nocy
Tłumaczenie: Marek Starosta
Oprawa: twarda
Format: 170x260 mm
Stron: 288
Cena: 89,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328196155
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Z okazji premiery filmu ""Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)"" prezentujemy opowieść, która sprawiła, że Ptaki Nocy znalazły się w centrum zainteresowania miłośników uniwersum DC.

Wielokrotnie nagradzana scenarzystka Gail Simone na łamach albumu "Ptaki Nocy - Tajemnice i Morderstwa" przedstawia pogmatwane relacje i szalone przygody, które uczyniły Ptaki Nocy najważniejszą grupą superbohaterek! Stanąwszy przed trudnym dylematem prawnym i etycznym, Ptaki Nocy muszą ulitować się nad niedoszłym oszustem, ale akt miłosierdzia ściągnie im na głowy niejakiego Savanta. Ten ekspert od wymuszeń i były superbohater uważa, że potrafi przechytrzyć Oracle oraz pokonać w walce Black Canary... i zamierza tego dowieść!
A gdy już będzie się wydawało, że nasze bohaterki opanowały sytuację, Black Canary poleci do Hongkongu odwiedzić chorego i trafi tam na najgroźniejszą wojowniczkę uniwersum DC – Lady Shivę! Shiva ma pewien plan i zamierza złożyć Canary propozycję, mogącą odmienić jej życie.

Recenzja

Szczucie cycem w obronie Gotham, Jan Sławiński

Galerie

Ptaki Nocy. Tajemnice i morderstwa Ptaki Nocy. Tajemnice i morderstwa Ptaki Nocy. Tajemnice i morderstwa

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-