baner

Komiks

Pets

Pets

Scenariusz: Martin Gimenez
Rysunki: Martin Gimenez
Wydanie: I
Data wydania: Kwiecień 2018
Tłumaczenie: Marek Cichy
Druk: czarno-biały
Oprawa: miękka
Format: 165x235 mm
Stron: 80
Cena: 39,00 zł
Wydawnictwo: Mandioca
ISBN: 9788394719951
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Luc pracował na swym ranczo z ukochaną Marią, kiedy został porwany. Istoty spoza Ziemi dokonały na nim i wielu innych porwanych makabrycznych eksperymentów. Uciekł, ale kosztem wielu blizn na ciele i umyśle. Trafił na pobór. W wojsku dokonał wielu rzeczy, o których wolałby zapomnieć. Po przejściu do cywila chce wrócić do domu. Ale jego świat już nie istnieje; trafił w czasy rządów wojskowych i walki z frakcjami terrorystów. Na domiar złego, nowa rasa stworzeń wychodzi na powierzchnię...

PETS Martina Gimeneza to fotorealistyczna opowieść, którą można czytać na wielu poziomach. Wartka narracja, zwroty akcji i efektowne pojedynki – pierwsze rzucają się w oczy. Bogaty w szczegóły obraz metropolii po atomowej apokalipsie, rozrywanej konfliktem militarnym – to druga warstwa. Jednocześnie znajdziemy tam bardziej osobistą historię społecznego i emocjonalnego wykluczenia, w której wielu czytelników odnajdzie znajome tony.

Martin Gimenez to jeden z bardziej utalentowanych przedstawicieli sceny komiksowej z Buenos Aires. Człowiek-orkiestra, pisze, rysuje, kiedy trzeba koloruje oraz sam siebie wydaje prowadząc malutkie wydawnictwo NNComics. Stworzył własne uniwersum urban animals, dziwadeł czy mutantów nazywanych przez niego PETS. Zwycięzca amerykańskiego Top Cow Talent Hunt.

[opis wydawcy]

Recenzja

Dziki dziki zwierz, Michał Grygiel

Galerie

Pets Pets Pets Pets Pets

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-