Obaner

Komiks

Batman. Świt mrocznego Księżyca

Batman. Świt mrocznego Księżyca

Scenariusz: Matt Wagner
Rysunki: Matt Wagner
Wydanie: I
Data wydania: Luty 2018
Seria: Batman, DC Deluxe
Tłumaczenie: Marek Starosta
Druk: kolor
Oprawa: twarda, obwoluta
Format: 180x275 mm
Stron: 288
Cena: 99,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328126992
WASZA OCENA
6.50
Średnia z 2 głosów
TWOJA OCENA
7 /10
Zagłosuj!
Wyjątkowy album wydany w serii DC Deluxe zawiera dwie miniserie Matta Wagnera: Batman i ludzie potwory oraz Batman i szalony mnich, czyli znakomite opowieści o młodości i początkach kariery Mrocznego Rycerza. Prawie nikt w Gotham nie wie, czy Człowiek Nietoperz to kolejny złoczyńca, czy sprzymierzeniec obrońców prawa.
Sam Batman też nie ma jeszcze ostatecznie wypracowanych metod walki ani nawet swego sławnego batmobilu. Nie przeszkadza mu to jednak w potyczkach z mafią oraz takimi niezwykłymi złoczyńcami jak profesor Hugo Strange i jego zmienione genetycznie potwory żywiące się ludzkim mięsem. Obrońca Gotham staje także do walki z członkami sekty, na której czele stoi złowroga istota podająca się za wampira. Czy przeciwnik naprawdę okaże się nieśmiertelnym krwiopijcą? Jeśli Batman nie rozwiąże tej zagadki, kolejną ofiarą będzie jego ukochana.
Scenarzysta i rysownik Matt Wagner jest kilkakrotnym laureatem Nagrody Eisnera znanym przede wszystkim z takich komiksów jak: Trójca, Mage, Grendel, Sandman Mystery Theatre oraz opowieści o Batmanie.

[opis wydawcy]

Recenzja

Retro Batman, Jan Sławiński

Galerie

Batman. Świt mrocznego Księżyca Batman. Świt mrocznego Księżyca Batman. Świt mrocznego Księżyca

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-