baner

Komiks

Maniak miłości

Maniak miłości

Scenariusz: Koren Shadmi
Rysunki: Koren Shadmi
Wydanie: I
Data wydania: Wrzesień 2017
Tłumaczenie: Bartosz Czartoryski
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 170x240 mm
Stron: 224
Cena: 79,00 zł
Wydawnictwo: Timof Comics
ISBN: 978-83-65527-50-9
Komiks nr 229
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Samotność? Aplikacja temu zaradzi.

Rozpaczający po rozstaniu, młody animator "K", zostaje zachęcony przez przyjaciela do zainstalowania aplikacji Lovebug i wyruszenia na miłosny podbój. Jego podróż w poszukiwaniu prawdziwej miłości, przeradza się szybko w ciągłe poszukiwanie nowych doznań i pasmo podbojów seksualnych.

Wystarczy nacisnąć przycisk, by znaleźć się w cyfrowej krainie miłości, gdzie aplikacja Lovebug oferuje nieskończony strumień dopasowań, posortowanych według algorytmów, które co chwilę podsuwają nam nowe pary.

To opowieść o współczesnej miłości w świecie singli wciąż goniących za nieosiągalnym ideałem.

*  *  *

"Maniak miłości Korena Shadmiego to figlarny powrót do komiksowych autobiografii lat 90., a zarazem wyprawa ku lasującym mózg głupawkom nowoczesności. Niewiele komiksowych opowieści potrafi odnaleźć czuły punkcik, gdzie łączą się zmysłowe rysunki, doskonałe dialogi, interesujące postaci i bezszwowa narracja. Shadmiemu ta sztuka - i o wiele, wiele więcej - się udała".

Peter Kuper

Koren Shadmi urodził się w Izraelu. Po zakończeniu służby w Izraelskich Siłach Zbrojnych przeniósł się do Nowego Jorku, gdzie rozpoczął studia w tamtejszej School of Visual Arts; dziś uczy tam ilustracji. Jego rysunki publikują "The New York Times", "Hollywood Reporter", "Playboy" i wiele innych.

Komiksy Korena wydano we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Izraelu, Niemczech i Stanach Zjednoczonych. Jego pierwsza anglojęzyczna pozycja, In the Flesh, została opublikowana w 2009 roku przez Random House. Prace Korena wybrano do antologii Best American Comics 2009 redagowanej przez Charlesa Burnsa. W 2015 roku First Second wydało jego kolejny komiks - Mike's Place, a Z2 Comics - The Abaddon.

Zapoznaj się z pracami Korena na www.korenshadmi.com

[opis wydawcy]

Recenzja

Instrukcja obsługi portalu randkowego, Paweł Panic

Galerie

Maniak miłości Maniak miłości Maniak miłości Maniak miłości Maniak miłości Maniak miłości

Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego


ljc -

mam na liście musisz-mieć