baner

Komiks

Wielki Martwy #2

Wielki Martwy #2

Scenariusz: Regis Loisel, Jean-Blaise Djian
Rysunki: Vincent Mallie
Kolor: François Lapierre
Wydanie: I
Data wydania: Grudzień 2016
Seria: Wielki Martwy
Tytuł oryginału: Le grand Mort
Tłumaczenie: Jakub Syty
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 210x290 mm
Stron: 116
Cena: 84,90 zł
Wydawnictwo: Sideca
ISBN: 978-83-65597-05-2
Seria wydawana po dwa oryginalne albumy w jednym tomie.
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Erwan poszukując Pauline, spotyka Gaelle - jej najlepszą przyjaciółkę. Przebywając w mieście zdaje sobie sprawę z ogromu kryzysu ekonomicznego oraz niepokojów społecznych. Bezrobotna Gaelle będąca jedną z dziesiątków tysięcy ofiar stagnacji gospodarczej postanawia pomóc Erwanowi.

Powodem zniknięcia Pauline było niespodziewane macierzyństwo. Jej córka Blanche na pozór zamknięta w sobie dziewczynka instynktownie podejmuję grę przed zbliżającą się wojną światów…

Tymczasem plemiona Małego Świata są bardziej świadome katastrofalnych konsekwencji naruszenia równowagi niż ludzie, jednak nie zdołały zapobiec pierwszemu atakowi z własnej ojczyzny. Atakowi, który pogrążył Ziemię w chaosie i ruinie…

"Wielki Martwy" to jedna z najlepiej sprzedających się serii ostatnich lat na francuskim rynku. Dzięki zaskakująco dobrej sprzedaży cykl zaplanowany na 4 albumy rozrósł się do aktualnie 9 tomów, z czego 6 zostało wydanych, a 3 kolejne znajdują się w produkcji. Najprawdopodobniej ilość części zostanie zwiększona, ponieważ autorzy rozbudowują fabułę o nowe wątki, a dotychczas wydane tomy znajdują nowych nabywców.

Polska edycja będzie publikowana w nakładzie 1000 egz. i w twardej oprawie, zawierającej dwa standardowe tomy (do 64 str.) w jednym wydaniu.

[opis wydawcy]

Galerie

Wielki Martwy #2 Wielki Martwy #2 Wielki Martwy #2 Wielki Martwy #2 Wielki Martwy #2

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-