baner

Komiks

Kucyk Pony Komiks: Mój Kucyk Pony -  Przyjaźń to magia #02

Kucyk Pony Komiks: Mój Kucyk Pony - Przyjaźń to magia #02

Scenariusz: Heather Nuhfer
Rysunki: Amy Mebberson
Kolor: Heather Breckel
Okładka: Amy Mebberson
Ilustracja: Tony Fleecs
Wydanie: I
Data wydania: Sierpień 2015
Seria: Kucyk Pony Komiks
Tytuł oryginału: My Little Pony
Tłumaczenie: Jacek Drewnowski
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: 170x260 mm
Stron: 96
Cena: 29,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328102897
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Komiks My Little Pony: Przyjaźń to magia powstał w oparciu o serial telewizyjny o takim samym tytule. Zarówno serial, jak i potem komiks szybko stały się wielkimi przebojami w Stanach Zjednoczonych. Serial doczekał się tam już czterech sezonów. Komiks zaś w 2012 roku był jednym z dwóch albumów nienależących do wydawnictw DC Comics i Marvel, które znalazły się w pierwszej setce najlepiej sprzedających się komiksów w USA. Choć docelowo cykl skierowany jest oczywiście do dzieci, dzięki wyrazistym postaciom, intrygującej, doskonale poprowadzonej akcji i niebanalnemu humorowi zyskał też wielu dorosłych fanów.

Po bardzo dobrze przyjętej premierze pierwszego tomu komiksu przedstawiamy dalsze losy dzielnych kucyków: niezwykłej Twilight Sparkle, przebojowej Rainbow Dash, eleganckiej Rarity, pracowitej Applejack, nieśmiałej Fluttershy i nadaktywnej Pinkie Pie w magicznej krainie Equestrii.

Przez cały tydzień Twilight Sparkle i jej przyjaciółki nie mogą zmrużyć oka, bo dręczą je koszmary. Kucyki postanawiają urządzić „senną imprezę” i sprawdzić, co się dzieje. Prosto z przyjęcia mroczne siły porywają Rarity i zabierają ją na Księżyc. Mają jak najgorsze zamiary. Jedyny sposób, by ocalić Rarity, to udać się na Księżyc i zmierzyć ze źródłem koszmarów.

[opis wydawcy]

Recenzja

Powrót do Kucykowa, Przemysław Pawełek

Galerie

Kucyk Pony Komiks: Mój Kucyk Pony -  Przyjaźń to magia #02 Kucyk Pony Komiks: Mój Kucyk Pony -  Przyjaźń to magia #02 Kucyk Pony Komiks: Mój Kucyk Pony -  Przyjaźń to magia #02

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-