Nowe Teksty

W duchu Lema
Wronka o "Niezwyciężonym"
Okładka miesiąca: marzec 2020
Chmielewski wybiera okładkę miesiąca
Zabawa w kotka i myszkę
Wronka o "Bug #02"
Czarownica w kalkach
Pawełek o filmie "Czarownica 2"
Space control to major Roy
Pawełek o filmie "Ad Astra"

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

baner

ARCHIWUM WIEŚCI

2020-03-05 - Galeria

Waneko w marcu


Na marzec Waneko przygotowało aż 15 premier, w tym ostatni tom "Shi Ki", jednotomówkę "Mnich i pająk" i pierwszy tom cyklu "Miecz zabójcy demonów". Sprawdźcie okładki wszystkich nowości!
2020-02-22 - Galeria

Marzec z KG


Podolec, Rebelka, de Radigues... Sprawdźcie, jakie nazwiska jeszcze pojawią się na okładkach marcowych premier Kultury Gniewu, i oczywiście zobaczycie te okładki, i te plansze...
2020-02-13 - Galeria

Luty z Egmontem


Przykładowe plansze z lutowych premier Egmontu, wśród których są nowości jak "Kamila i konie #01: Miłość Oceana", "Minecraft #01", "Negalyod" czy "OKP Dolores #01: Ścieżka nowych pionierów" i "Ptaki Nocy. Tajemnice i morderstwa".
2020-02-12 - Galeria

Lutowe premiery Egmontu


Na luty Egmont przygotował aż 26 premier, w tym nowości jak "Era Conana. Belit", "Kamila i konie", "Minecraft" i "Ptaki Nocy. Tajemnice i morderstwa" czy "Śpioch". Sprawdźcie wszystkie tytuły i ich okładki.
2020-02-07 - Galeria

Luty z Waneko


Na luty Waneko przygotowało 14 premier. Wśród nich są ostatnie tomy "Gdy zapłaczą cykady", "Strażnik domu Momochi" i "Tokyo Ghoul:re", nowościami są zaś pierwszy tom "Mistrz romansu Nozaki" i jednotomówka "Czarośledztwo". Sprawdźcie okładki wszystkich premier.
2019-12-06 - Galeria

Grudzień z Waneko


Wśród 14 grudniowych premier Waneko są trzy nowości: pierwszy tom nowej serii "Fire Force" i dwie jednotomówki "Utsubora" oraz "Pani Itsuya", a także ostatnie trylogii "Switched!" i tasiemców "Akame Ga Kill!" i "Dimension W". Sprawdźcie okładki!
2019-12-02 - Galeria

Grudniowy Egmont


W grudniu Egmont wyda 25 komiksów, w tym DC z polskimi okładkami. Albumy trafią do sprzedaży już czwartego grudnia. Sprawdźcie okładki i przykładowe plansze w dużej rozdzielczości!