reklama baner reklama

Nowe Teksty

Piękna, zimna i zabójcza
Kamiński o "Czarna Wdowa. Powrót do domu"
Zabawa kryształkami czasu
Gierszewski o 19. tomie "Armady"
Niewolnica w Indiach
Tymczyński o 3. tomie "Rani"
Graficzny granat, fabularny niewypał
Kamiński o "Lone Sloane" Druilleta

Zapowiedzi

Reklama baner Reklama

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

Zapytaj Wydawcę

baner

ARCHIWUM WIEŚCI

2017-04-11 - Galeria

Cyann i Marvele


Przykładowe plansze z drugiego integrala przygód Cyann oraz kwietniowych Marveli, w tym pierwszego tomu "Guardians of the Galaxy. Strażnicy Galaktyki / All-New X-Men" zatytułowanego "Proces Jean Grey".
2017-03-29 - Galeria

Batman i Punisher


Przykładowe plansze z "X-Men. Mordercza geneza", "Batman #08: Waga superciężka", "Baśnie #20: Camelot" i "Punisher Max #01". Dwa pierwsze tytuły ukazały się w marcu, dwa ostatnie wyjdą w kwietniu.
2017-03-18 - Galeria

Śledziu na safari


Pod koniec marca KG wyda "Miesiąc miodowy na safari" Jacobsa i absolutny hit pod znakiem Śledzia: 4. już wydanie zbiorcze produktowego "osiedla Swoboda" i pierwsze (!) zbiorcze wydanie zeszytowego "Osiedla Swoboda". Oba komiksy zostaną wydane w jednolitych wizualnie obwolutach, z twardymi okładkami.
2017-03-06 - Galeria

Stolp


W połowie czerwca ukaże się komiks Wojciecha Stefańca i Daniela Odiji "Stolp", który ma być pierwszą częścią tetralogii "Bardo". Przykładowe plansze przedpremierowo do obejrzenia już teraz.
2017-02-08 - Galeria

Lutowe premiery Taurusa


Taurus przygotował trzy premiery na luty - będą nimi kolejne tomy "XIII" (zarówno serii głównej jak i pobocznej) i piąta odsłona "Orłów Rzymu". Komiksy ukażą się 21. lutego. Plansze i okładki tradycyjnie do obejrzenia przedpremierowo na Alei.