reklama baner reklama

Nowe Teksty

Za stówę, za trzy - sierpień 2017
Chmielewski typuje sierpniowe zakupy komiksów
Tak powinno się to robić
Kleszcz o 1. tomie "Universal War One"
Promyk nadziei
Kleszcz o 6. tomie "Avengers"
Literaci na wojnie
Tymczyński o 3. tomie "Bungou: Stray Dogs"

Zapowiedzi

Reklama baner Reklama

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

Zapytaj Wydawcę

baner

ARCHIWUM WIEŚCI

Wczoraj - Zapowiedzi

KG na MFKiG


Na wrzesień Kultura Gniewu przygotowała trzy premiery - "Zakładnika" autorstwa Guy Delisle'a i czwarty już tom przygód detektywa Misia Zbysia o tytule "Skarb kapitana Czarnofutrzastego" (wraz z nim zostanie wznowiony od dawna niedostępna pierwsza część jego przygód).
Wczoraj - Zapowiedzi

Piratka Surmy


Na MFKiG premierę będzie mieć pierwszy tom autorskiej serii dla dzieci Agnieszki Surmy "Pikapidula" o tytule "Wszyscy na pokład". Sprawdźcie przykładowe plansze, album został nagrodzony w trzeciej edycji konkursu im. Janusza Christy.
2017-08-21 - Zapowiedzi

Nadchodzi Tosia


"Oto Tosia" to autorska seria Marty Falkowskiej kierowana do dzieci. Pierwszy tom "W poszukiwaniu Pietrostwora" ukaże się w połowie września, komiks został nagrodzony w konkursie im. Janusza Christy.
2017-08-16 - Zapowiedzi

Najbliższe premiery Hanami


Hanami wyda mangę Jiro Taniguchiego "Aruku hito" (Idący człowiek) - jest szansa, że premiera będzie na tegorocznym MFKiG. Priorytet wydawniczy mają jednak drugi tom "Sagi winlandzkiej" i 9. część "Mushishi", które planowane są na połowę września.
2017-08-12 - Zapowiedzi

Egmont po polsku


Już w sierpniu ukaże się drugi tom "nowych przygód" Kajko i Kokosza ("Łamignat Straszliwy"), a we wrześniu Egmont wyda aż siedem polskich albumów, w tym drugiego Bradla i Relax oraz nowe komiksy dla dzieci nagrodzone w konkursie im. Janusza Christy.
2017-08-09 - Zapowiedzi

Nowe serie Klasycznego Marvela


Dwie nowe serie Marvel Classic zadebiutują już jesienią 2017 i będą kontynuowane w roku 2018 (kolejne tomy każdej z nich pojawią się mniej więcej co kwartał). Będą to obszerne (300-500 stron) tomy prezentujące jedne z najciekawszych historii Marvela z Wolverinem i Daredevilem.