reklama

NEWS

- Zapowiedzi

Kowalski, Lemire i...


Egmont zdradził też trzy grudniowe premiery...
Egm_XIIz1 Egm_XIIz2 Egm_XIIz3Bloodborne, tom 1.
Nowa seria komiksowa oparta na bestsellerowej grze komputerowej Bloodborne.
Po przebudzeniu w mieście dotkniętym plugawą zarazą, gdzie w cieniach czyhają potworne bestie, a ulice są mokre od krwi przeklętych, bezimienny Łowca wyrusza na niebezpieczną misję w poszukiwaniu Bladej Krwi.
Autorem scenariusza komiksu jest Aleš Kot, a rysunki stworzył Piotr Kowalski (Gail).
Premiera: 4 grudnia 2019Trzeci Testament, tom 1. Juliusz

Zbiorcze wydanie nowej serii, która jest prequelem kultowego cyklu Trzeci Testament, stworzonej przez Alexa Alice’a (Gwiezdny zamek) według pomysłu Xaviera Dorisona (Kriss de Valnor, Sanktuarium). W Juliuszu zostaje wyjaśnione pochodzenie manuskryptu zawierającego Słowo Boże. Nakreślona z rozmachem alternatywna wizja dziejów ukazuje sięgające głębokiej starożytności korzenie Hordy i krętych dróg kolejnych przymierzy Boga z jego ludem.
Premiera: 4 grudnia 2019Zapowiadany w katalogu tom drugi serii Czarny Młot. Era Zagłady nie ukaże się w tym roku. Premierę będzie miał natomiast album Era Kwantowa.Era Kwantowa
Sto lat po wydarzeniach z głównego cyklu Czarny Młot grupa superbohaterów, zainspirowanych czynami legendarnych herosów ze Spiral City, musi uwolnić Ziemię i całą galaktykę spod rządów tyrana. Młody Marsjanin stara się znaleźć sposób, żeby odtworzyć Kwantową Ligę oraz dowiedzieć się, co się stało z bohaterami z XX wieku.
Autorem scenariusza jest Jeff Lemire (Łasuch, Extraordinary X-Men), a rysunki stworzył Wilfred Torres (Legion).
Premiera: 4 grudnia 2019


[Egmont]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-