baner

Komiks

Saga o Atlasie i Axisie #04

Saga o Atlasie i Axisie #04

Scenariusz: Pau
Rysunki: Pau
Wydanie: I
Data wydania: Luty 2017
Seria: Saga o Atlasie i Axisie
Tytuł oryginału: La saga d'Atlas et Axis
Tłumaczenie: Jakub Jankowski
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 210X290 mm
Stron: 64
Cena: 42,00 zł
Wydawnictwo: Timof Comics
ISBN: 978-83-65527-27-1
Komiks nr 209
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Saga z udziałem Atlasa i Axisa dobiega końca. Czy udało im się odnaleźć tajemniczą Khimerę? Czy spełniła pokładane w niej nadzieję naszych bohaterów? Tego i wielu innych ciekawych rzeczy dowiesz się z ostatniego tomu sagi.

Pau to hiszpański ilustrator i twórca komiksów, mieszkający na Mallorce. Tworzy komiksy dla dzieci i młodzieży. Jego komiks Saga o Atlasie i Axisie został wydany w wielu krajach.

Saga o Atlasie i Axisie to nad wyraz udana trawestacja skandynawskich epopei, pełnych mroku, makabry i wszelakich niebezpieczeństw. O dziwo lekka kreska, przyjazna kolorystyka (dominujące barwy to błękit, zieleń i biel) i prosta historia kapitalnie korespondują z niemal wylewającą się z kadrów brutalnością. W czym też należy postrzegać prawdziwą wartość recenzowanego dzieła.
Mirosław Skrzydło, booklips.pl

W Sadze treści rozrywkowe idą ramię w ramię z edukacyjnymi, a przepiękne rysunki urzekają. Warto zapoznać się z tym tytułem.
Dominik Szcześniak, ziniol.blogspot.com

[opis wydawcy]

Galerie

Saga o Atlasie i Axisie #04 Saga o Atlasie i Axisie #04 Saga o Atlasie i Axisie #04 Saga o Atlasie i Axisie #04 Saga o Atlasie i Axisie #04

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-