dd1

Hush #2 ---- :: Sprawdź komentowany artykuł.

:: Sprawdź komentowany artykuł. ---- :: Sprawdź komentowany artykuł.

dd

Tutaj możesz komentować wszystkie wiadomości pojawiające się w naszym serwisie komiksowym.

Moderatorzy: ljc, charlie_cherry

Hush #2

Postautor: beken_d » wt 12.09.2006 18:47

O,K przekonaliscie mnie - nie kupie tego.
beken_d
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 294
Rejestracja: sob 20.05.2006 10:16
Lokalizacja: nie wiem

Re: Hush #2

Postautor: qba » śr 27.09.2006 11:19

nie no, komiks na luzie mozna lyknac ;-) nie jest to faktycznie arcydzielo jak chcialby nas przekonac wydawca i autorzy komiksu w napisanych przez siebie wstepniakach, ale da sie czytac. \Co do rysunku- ja taktuje to jako jakas odmiane w Batmanie- np. Joker i Harley wygladaja jak dla mnie zajebiscie. Catwoman (luoooo :_) tez, a Gacek powinien miec tylko dluzsze uszy :-)A tytulowi faktycznie nalezalo sie tluamczenie- zwlaszcza w kontekscie tego co mowi w zakonczeniu Catwoman. Zje@#li to koncertowo.
qba
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 387
Rejestracja: pt 12.05.2006 11:55

Re: Hush #2

Postautor: Graalion » czw 28.09.2006 6:27

W sumie gwiazdka z tłumaczeniem wystarczy - nie pamiętam, czy była ona w "Hush 2".
Jak dla mnie komiks bardzo przywoity. Nie jest to jakieś arcydzieło, ale miłe do poczytania, jedna z tych ciekawszych opowieści o Batmanie. No i rysunki robią swoje - Jim Lee to mój ulubiony rysownik, a tutaj również pokazał klasę.
When the time was young, five Riders wandered about Earth. The names of four of them was War, Famine, Pestilence and Death. And the one who led them, was me.
Awatar użytkownika
Graalion
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 44
Rejestracja: czw 01.06.2006 12:10
Lokalizacja: Toruń


Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron