ARCHIWUM WIEŚCI

2018-04-30 - Konkurs

Wygraj ciuchy od Marvela


We wtorek, 1. maja AXN pokaże o 21.00 film "Iron Man 3". Z tej okazji mamy dla Was konkurs. Do wygrania są czapka i koszulki. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: "Kto miał rację? Kapitan Ameryka czy Iron Man? Po której stronie byście stanęli w Wojnie Domowej i dlaczego?". Najciekawsze odpowiedzi wygrywają!
2018-04-20 - Zapowiedzi

Egmont na Pyrkonie 2018


Na tegoroczną edycję Pyrkonu (18-20 maja) Egmont zaprosił Bedu (Hugo, Clifton), Etienne'a Willema (Miecz Ardeńczyka), Tony'ego Harrisa (Ex Machina) oraz Jeffa Smitha (Gnat, RAPP), a także Martę Falkowską, Piotra Bednarczyka i Macieja Kura. Specjalnie na imprezie będzie można dostać darmową antologię z okazji 25-lecia Vertigo, z pierwszymi zeszytami komiksów, które wyda Egmont!
2018-04-19 - Galeria

Magia indeksu


Pod koniec miesiąca ukaże się wyczekiwany, drugi tom serii "The Black Monday Murders" zatytułowany "Waga", sprawdźcie też pozostałe kwietniowe premiery, w tym nowość "Vei".
2018-04-19 - Galeria

Maj w KG


Podolec, Lutes, Samojlik, Mawil oraz duet Florian Ferrier i Katherine Ferrier. Ich komiksy wyda w maju Kultura Gniewu. Sprawdźcie koniecznie przykładowe plansze, bo jest na co popatrzeć!
2018-04-18 - Zapowiedzi

Piraci i zombie


Na początku maja ukażą się dwa kolejne albumy z cyklu komiksów paragrafowych i będą nimi groźnie zatytułowane "Piraci" i "Zombie". Zobaczcie okładki premierowych komiksów i plansze z poprzednich albumów.
2018-04-15 - Ukazały się

Dublet Pawlaka


Po ponad dekadzie milczenia do gry wróciło niezależne wydawnictwo Celuloza, publikując artbooka Grzegorza Pawlaka "NOIRtober" i "Centrum wszechświata" - komiks z jego rysunkami do scenariusza Daniela Gizickiego.
2018-04-07 - Zapowiedzi

Kayko & Kokoche


Egmont przygotował ofensywę Kajka i Kokosza w obcych językach. W kwietniu ukaże się "Kayko and Kokosh: Flying School", w maju "Kaïko et Kokoche: En vacances", a na czerwiec planowana jest góralska wersja "Festiwalu czarownic" jako "Posiady guślorek".
2018-04-04 - Zapowiedzi

Ariol powraca


Za kilka dni premierę będzie mieć czwarta już część przygód Ariola zatytułowana "P jak Petula". Sprawdźcie, jak prezentują się przykładowe plansze z tego komiksu dla dzieci.