baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Hitohai i Hito w Yatta


W sobotę, 14. kwietnia w warszawskim Centrum Popkultury Yatta odbędzie się o godzinie 16.30 premiera komiksu "Hito Wieczny Tułacz: Wietnam" i spotkanie z jej autorką, Katarzyna Wasylak znaną w fandomie jako Hitohai. Wydarzeniu towarzyszy wystawa prac artystki.
Centrum Popkultury Yatta mieści się w Warszawie przy ulicy Hożej 19.

hitohai_premierahito

Zapraszamy na wystawę prac Katarzyny "HITOHAI" Wasylak!

Prace będzie można podziwiać już od otwarcia sklepu, zaś o godzinie 16.30 zapraszamy na spotkanie z autorką, która opowie o swoim najnowszym komiksie "Hito Wieczny Tułacz: Wietnam".

Oprócz premierowego tomiku nabyć będzie można reedycję wszystkich dzieł Hitohai, wzbogaconą o dodatkowe materiały - każdy kto zakupi je w premierowy weekend otrzyma kartę kolekcjonerską do każdego tomiku - jeśli ktoś natomiast zdecyduje
się na komplet, otrzyma dodatkową kartę.

Pierwszy tom serii „Hito Wieczny Tułacz” to subiektywny komiks
podróżniczy opisujący perypetie Hitohai (polskiej autorki znanej z
tytułów takich jak „Česary” czy „Wolpertingermenschen”) podczas jej
wolontariatu na północy Wietnamu.

Komiks pokazuje ten komunistyczny kraj z przymrużeniem oka i nutką nostalgii za dzieciństwem w czasach PRL-u, a niezwykła wrażliwość, spostrzegawczość i poczucie humoru artystki płynnie łączą znaczące szczegóły wietnamskiej codzienności w spontaniczną refleksję nad życiem.
Sprawdźcie co nocą budzi się do życia w hotelu na końcu świata, jak zdobyć pożywienie w ekstremalnych warunkach i jak nauczyć małe, wietnamskie dzieci angielskiego!

Studio JG


Wydarzenie na FB.

Hito Wieczny Tułacz: Wietnam

Hito Wieczny Tułacz: Wietnam

Scenariusz: Katarzyna Wasylak
Rysunki: Katarzyna Wasylak
Wydanie: I
Data wydania: Kwiecień 2018
Oprawa: miękka
Cena: 29,99 zł
Wydawnictwo: Studio JG
Gatunek: obyczajowy, komedia.

Pierwszy tom serii "Hito Wieczny Tułacz" to subiektywny komiks podróżniczy opisujący perypetie Hitohai (polskiej autorki znanej z tytułów takich jak "Česary" czy "Wolpertingermenschen") podczas jej wolontariatu w północnym Wietnamie. Stworzony z przymrużeniem oka tomik pokazuje ten komunistyczny kraj z perspektywy zabarwionej nutką sentymentu do PRL-owskiego dzieciństwa autorki, połączoną z ogólną i spontaniczną refleksją nad życiem.

[opis wydawcy]


[ljc]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-