baner

NEWS

- Zapowiedzi

Nowe tytuły z JPF


Wydawnictwo JPF zapowiedziało wydanie dwóch nowych tytułów: w maju wystartuje Tokyo Mew Mew. w czerwcu zaś Heat. Obie publikowane będą w cyklu dwumiesięcznym (3 tom TMM pojawi się w październiku).

Heat (scen. Buronson, rys. Ryoichi Ikegami; 7 tomów) - Tatsumi Karasawa nie chce mieć wygodnego życia. Nieustannie poszukuje wyzwań. Nigdy nie zamierzał zginać karku ani przed policją ani ulicznymi gangami w Kabuki-Cho, w Shinjuku. Postanawia ustalić własne zasady i przy okazji dołożyć miejskim mafiosom.

Przykładowe plansze


Tokyo Mew Mew (scen. Reiko Yoshida, rys. Mia Ikumi; łącznie 9 tomów, wciąż powstają nowe) - 11-letnia Ichigo Momomiya była właśnie na gorącej randce z ukochanym, gdy "przypadkiem" doszło do połączenie jej DNA z DNA dzikiego, będącego na wymarciu kota. Gdy podobna sytuacja spotyka cztery inne dziewczęta, oczywistym się staje, że jest to część większego planu. Ichigo i jej przyjaciele zostali wybrani, by stać się elementami Projektu Mew. Ich celem jest obronić Ziemię przed obcymi używajacymi zwierząt do atakowania ludzi.
Seria kontynuowana jest jako Tokyo Mew Mew a la Mode, gdzie do drużyny dołącza nowa członkini - Berry - i razem kontynuują walkę, tym razem z nowym przeciwnikiem.

Przykładowe plansze

[www.manga.com.pl i Tokyopop]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-