baner

NEWS

- Film

W szkole bohaterów


Na 29. lipca zapowiedziano premierę nowego filmu ze studia Disney'a: Sky High.

Gdy twoim ojcem jest The Commander (Kurt Russell), matką zaś Jetstream (Kelly Preston) - dwójka największych bohaterów świata, jedyną szkołą do jakiej możesz się wybrać jest Sky High, elitarna uczelnia biorąca na swe barki odpowiedzialność za przygotowanie i wychowanie przyszłych herosów.
Jedyny problem polega na tym, że Will Stronghold (Michael Angarano) nie dysponuje póki co żadnymi wyróżniającymi go umiejętnościami i - co gorsza - zamiast dołączyć do szkolnych "Bohaterów", ląduje w grupie "Pomocników".
Teraz będzie musiał sobie jakoś poradzić na pierwszym roku nauki, zmagając się z nauczycielem WF-u (Bruce Campbell), drabem potrafiącym poruszać się z super szybkością i miotającym płomienie buntownikiem skrywającym urazę do naszego bohatera...nie wspominając o tych wszystkich problemach, z którymi zwykle borykają się młodzieńcy w jego wieku.
Kiedy jednak superłotr zagrozi tak jego rodzinie, jak i samej szkole, Will będzie zmuszony wykorzystać swe nowo nabyte moce, by ocalić wszystkim i stać się godnym swego nazwiska...

Film wyreżyseruje Mike Mitchell. W rolach głównych Kelly Preston, Lynda Carter, Michael Angarano, Danielle Panabaker, Mary Elizabeth Winstead, Bruce Campbell, Dave Foley, Steven Strait i Kurt Russell.

[ComingSoon.net]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-