baner

NEWS

- Zagranica

Jenna z piekła rodem


jennaPrzemysł komiksowy niejedno już widział. Także Jennę Jameson, gwiazdę filmów XXX - wkrótce zaś blond-piękność powróci do świata komiksu. I to wyjątkowo nie w negliżu.
jenna1Jenna swym nazwiskiem i ciałem firmować będzie serię "Jenna Jameson Shadow Hunter".

Za wydanie tej, jakby nie spojrzeć, ciekawostki, odpowiada Virgin Comics. Firma ta jest częścią międzynarodowego koncernu Virgin, nie należy więc bać się, że zabraknie jej środków na działalność. Wydawnictwo nie ma jeszcze zbyt mocnej pozycji na rynku amerykańskim, jednakże jego właściciel, Sir Richard Branson czymkolwiek się nie zajmie, robi na tym dobry interes.

Virgin Comics znane jest z angażowania licznych sław w swoje projekty - wystarczy wymienić nazwiska: Nicholas Cage, John Woo, Guy Ritchie czy właśnie Jenna Jameson.
"JJSH" to komiks z pogranicza horroru. Bohaterka odkrywa swoje piekielne pochodzenie, ale (o dziwo) nie godzi się podążać ścieżką cienia i podejmuje nierówną (wiadomo dla kogo) walkę z hordami demonów.
Oczywiście krew leje się hektolitrami, potwory wychodzą z każdego kąta, a Jenna jest w prawie każdym kadrze komiksu. Skoro już wykorzystuje się postać filmów stanowczo dla dorosłych, trzeba to zrobić w 100%.

Za scenariusz odpowiada Christina Z, oprawą graficzną zajął się Mukesh Singh. Przykładowe plansze można obejrzeć tutaj.

Komiks swoja premierę ma mieć 20 lutego.

[Kojot]


Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

Noir -

Nazwa wydawcy to zamierzona ironia? ;)

Zychu -

Nie Jemeson tylko Jameson.
Co do Virgin'owatości samej aktorki..
"Gdy zaczynała występować w filmach, określiła jasne zasady: nigdy nie będzie uprawiała seksu z przedstawicielem innej rasy, seksu analnego oraz nie będzie brała udziału w trójkątach z dwoma mężczyznami."
No w tej branży to chyba można nazwać ją dziewicą..:)
A rysuneczki zadziwiająco fajne..