NEWS

- Zapowiedzi

Heartstopper


W połowie września ukaże się pierwszy tom cyklu "Heartstopper", w którym Alice Oseman opowiada o relacji dwóch chłopaków.
Heartstopper#01: Chłopak spotyka chłopaka

Heartstopper#01: Chłopak spotyka chłopaka

Scenariusz: Alice Oseman
Rysunki: Alice Oseman
Wydanie: I
Data wydania: 15 Wrzesień 2021
Seria: Heartstopper
Tłumaczenie: Natalia Mętrak-Ruda
Oprawa: miękka
Format: 150x240 mm
Stron: 288
Cena: 39,90 zł
Wydawnictwo: Jaguar
ISBN: 978-83-8266-007-4

Charlie i Nick poznają się w szkole. Charlie był tam prześladowany, ale wreszcie może otwarcie mówić o swojej orientacji. Nick gra w szkolnej drużynie rugby i słyszał trochę o Charliem – chłopaku, który został wyoutowany rok wcześniej – choć nigdy nie miał okazji z nim porozmawiać.

Nick i Charlie trafiają na wspólne zajęcia i siadają w jednej ławce. Szybko stają się przyjaciółmi i wkrótce Charlie zakochuje się w Nicku, choć wydaje mu się, że nie ma najmniejszych szans. Obaj mają wspólne pasje, odwiedzają się w domach. Przyjaciele Charliego nie rozumieją: co on widzi w tym potężnym chłopaku z drużyny sportowej? Sam Nick nie do końca rozumie, co się z nim dzieje, ale czuje, że to przy Charliem może być nareszcie sobą. Wreszcie, podczas urodzinowej imprezy kolegi Nicka, dochodzi do przełomu w ich relacji. Charlie zostaje z pytaniem: co się właściwie wydarzyło i czy Nick odwzajemnia jego uczucie?

Ośmioodcinkowy serial Netflixa na podstawie pierwszego tomu "Heartstoppera" w przygotowaniu! Emisja wiosną 2022 roku.

Prawa do komiksu zostały sprzedane do 20 krajów na świecie!

Alice Oseman urodziła się w 1994 roku w Kent. Gdy miała 17 lat, podpisała swoją pierwszą umowę wydawniczą i napisała trzy powieści dla młodzieży. Pierwsza – Solitaire – ukazała się w 2014 roku nakładem wydawnictwa HarperCollins. Alice studiuje anglistykę na uniwersytecie w Durham i robi wszystko, by uniknąć pracy biurowej. Obecnie jest pełnoetatową pisarką i ilustratorką. Jej książki były nominowane do YA Book Prize, Inky Awards, Carnegie Medal oraz Goodreads Choice Award. Netflix rozpoczął prace nad serialem na podstawie komiksu Heartstopper. Prawa do komiksu sprzedały się do 20 krajów na całym świecie.
Heartstopper#01: Chłopak spotyka chłopaka Heartstopper#01: Chłopak spotyka chłopaka Heartstopper#01: Chłopak spotyka chłopaka Heartstopper#01: Chłopak spotyka chłopaka Heartstopper#01: Chłopak spotyka chłopaka[ljc]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-