reklama baner reklama

Nowe Teksty

Okładka miesiąca: listopad 2020
Chmielewski wybiera okładkę miesiąca
Kosmiczne początki Toma Kinga
Sławinski o "Omega Men. To już koniec"
Wysyp Venomów
Panic o "Amazing Spider-Man. Globalna sieć #08: Venom Inc."
Mighty Mike
Kleszcz o "Uniwersum DC według Mike`a Mignoli"
Brzydki i słaby
Kleszcz o "Superman. Action Comics #03: Polowanie na Lewiatana"

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

baner

NEWS

- Zagranica

DC FANDOME


DC FanDome darmowa i wirtualna impreza w uniwersum Batmana, Supermana i Wonder Woman. W sobotę, 22. sierpnia o godzinie 19:00 wystartuje jej pierwsza odsłona "Hall of Heroes" poświęcona postaciom z uniwersum DC, a 12. września odbędzie się "Explore the Multiverse" umożliwiające stworzenia własnej przygody.


W sobotę 22 sierpnia od godziny 10:00 czasu Pacific letni (19:00 w Polsce), Warner Bros. powita fanów na całym świecie w DC FanDome: Hall of Heroes – w pełni darmowym, wirtualnym doświadczeniu dla pasjonatów DC Universe. Od 12 września w opcji na żądanie dostępne będzie kolejne wydarzenie - DC FanDome: Explore the Multiverse, w trakcie którego fani będą mogli kreować i zarządzać swoją własną przygodą. Dostęp do obu wydarzeń będzie możliwy z platform mobilnych oraz urządzeń stacjonarnych.
 
Wyobraź sobie, że wszyscy superbohaterowie i superzłoczyńcy, których kiedykolwiek kochałeś i podziwiałeś, w końcu spotykają się w jednym miejscu, aby uczcić przeszłość, teraźniejszość i przyszłość DC. Dostępne przez 24 godziny na DCFanDome.com, globalne wydarzenie przeniesie fanów do DC Multiverse, w którym będą mogli zapoznać się z zapowiedziami filmów, seriali, gier oraz komiksów. DC Fandome to również bezprecedensowa okazja, aby posłuchać aktorów i twórców stojących za ulubionymi filmami fabularnymi i serialami, między innymi najnowszą odsłoną przygód wojowniczej Wonder Woman – WONDER WOMAN 1984.

DC FanDome to miejsce, w którym można usłyszeć oczekiwane przez wszystkich wiadomości na temat najnowszych produkcji, obejrzeć ekskluzywne materiały filmowe i odkryć tematyczne światy zaprojektowane tak, aby bawić wszystkich, od superfanów filmowych i telewizyjnych po graczy i czytelników, a także rodziny i dzieci. Dzięki specjalnym prezentacjom angażującym fanów w każdej strefie czasowej na całym świecie będziemy mieć okazję przeżyć to wydarzenie na własny sposób. Dostępne będą również strefy zakupowe – w witrynach sklepowych znajdą się także możliwości uzupełnienia kolekcji filmów Blu-ray i DVD czy skorzystania z wypożyczalni filmów VOD.

Plan wydarzeń w dniach 22 sierpnia i 12 września

DC FanDome: Hall of Heroes: sobota, 22 sierpnia, od godziny 10:00 czasu Pacific letni (19:00 w Polsce), fani zostaną zaproszeni do DC FanDome: Hall of Heroes, epickiego świata zaprojektowanego przez Jima Lee z bogatymi treściami ze świata DC, na które złożą się: materiały filmowe, panele dyskusyjne oraz ekskluzywne zapowiedzi i prezentacje filmów, seriali TV, gier, komiksów i nie tylko. 

Ten naładowany mocą Superbohaterów 8-godzinny show będzie dostępny dla fanów z całego świata do obejrzenia trzykrotnie w ciągu 24 godzin
 
DC FanDome: Explore the Multiverse: sobota, 12 września, od godziny 10:00 czasu Pacific letni (19:00 w Polsce), fani zostaną zaproszeni do odkrycia jeszcze bogatszych treści oraz stworzenia własnego planu w ramach świata DC, wybrania własnego sposobu oglądania kontentu izarządzania nim w czasie dzięki osobistej aplikacji [przyp. – aplikacja Scheduler tool będzie dostępna wkrótce].  

12 września będzie także dostępne specjalne, przyjazne dla dzieci wydarzenie DC Kids FanDome na stronie DCKidsFanDome.com

Ann Sarnoff, prezes i dyrektor generalny Warner Bros. powiedziała: „Nikt nie ma takich fanów jak DC. Od ponad 85 lat świat zwraca się do inspirujących bohaterów i historii DC, aby nas bawić i edukować, a to ogromne, międzynarodowe wydarzenie cyfrowe pozwoli każdemu na swój sposób przeżyć przygodę w DC Universe - bez kolejek, biletów i bez granic. Dzięki DC FanDome jesteśmy w stanie zapewnić pasjonatom z całego świata ekscytujący i niezrównany sposób łączenia się ze wszystkimi ich ulubionymi postaciami DC, a także z niesamowitymi talentami, które pracują, aby ożywić tych bohaterów na ekranie kinowym i na stronach komiksów.”


[informacja prasowa]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-