baner

NEWS

- Zapowiedzi

Mucha w lipcu


Na lipiec Mucha Comics przygotowała start nowych serii, którymi są "Faithless" i "Stumptown".
Faithless #01

Faithless #01

Scenariusz: Brian Azzarello
Rysunki: Maria Llovet
Wydanie: I
Data wydania: Lipiec 2020
Seria: Faithless
Tłumaczenie: Piotr Czarnota
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 180x275 mm
Stron: 160
Cena: 65,00 zł
Wydawnictwo: Mucha Comics
ISBN: 9788366589117

„To rzadkość – naprawdę podniecający komiks erotyczny”.
Brian K. Vaughan

Faith pasjonuje się magią. Jej przyjaciele sądzą, że to urocze – nawet jeśli odrobinę odstręczające – ale taki już jej urok i w ten pokręcony sposób szuka celu w tym zbyt poukładanym świecie. Jednak Faith naprawdę wierzy w czary i wie, że prawdziwa moc jest w jej zasięgu. Oczywiście ma rację. Po prostu magia, pokusa i to, co nieznane, nie odnalazły jej od razu. Krótko mówiąc, Faith jest piekielnie znudzona. A piekło to zauważyło.

Bestsellerowy scenarzysta Brian Azzarello (100 Naboi, Cage, Moonshine - Księżycówka) i rysowniczka Maria Llovet (Heartbeat, Loud) stworzyli opowieść o odkrywaniu siebie, erotyce i być może nawet miłości.

„Jeden z najbardziej ryzykownych i wybuchowych tytułów wydawnictwa BOOM! Studios”.
— Paste Magazine

„Naprawdę przepiękny, zapierający dech w piersiach komiks. To sukces wszystkich twórców zaangażowanych w ten koncepcyjnie niezwykle ambitny projekt”.
— Newsarama

„Magia serii tkwi w jej cierpliwie budowanym napięciu i nieprzerysowanych postaciach. Faithless to dowód na to, że diabeł tkwi w szczegółach”.
— AiPT!
Faithless #01 Faithless #01 Faithless #01 Faithless #01 Faithless #01 Faithless #01
Stumptown #01

Stumptown #01

Scenariusz: Greg Rucka
Rysunki: Matthew Southworth
Wydanie: I
Data wydania: Lipiec 2020
Seria: Stumptown
Tłumaczenie: Arek Wróblewski
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 168x257 mm
Stron: 160
Cena: 69,00 zł
Wydawnictwo: Mucha Comics
ISBN: 9788366589094

Dex jest dość utalentowaną prywatną detektyw. Niestety, rozwiązywanie spraw idzie jej tylko nieznacznie lepiej niż granie w kości – Dex jest winna kilkanaście tysięcy dolarów kasynu skonfederowanych plemion zachodniego wybrzeża. Ale wygląda na to, że jej zła passa wkrótce się odmieni. Właścicielka kasyna obiecuje zapomnieć o długu, jeśli Dex uda się odnaleźć jej zaginioną wnuczkę. Czy jest to jednak zadanie, które pomoże Dex wydostać się na powierzchnię zdradliwych wód, czy może wciągnie ją jeszcze głębiej?

Scenarzysta Greg Rucka (Gotham Central, Queen & Country) powraca stylem narracji do klasycznych opowieści z gatunku noir, których bohaterami są nie tylko prywatni detektywi, ale także miasta, w których rozwiązują sprawy. Tym razem osią narracji stają się silna postać kobieca oraz ekscentryczne i ponure ulice Portland w stanie Oregon, często zwanego „Stumptown” (miasto pniaków).

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie jako pierwszy tom powieści graficznej Stumptown.
Stumptown #01 Stumptown #01


[ljc]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-