baner

NEWS

- Zapowiedzi

Batman. Opowieść obrazkowa


W połowie września nakładem Harpers Collins ukaże się książka ilustrowana dla dzieci z elementami komiksu zatytułowana "Batman. Opowieść obrazkowa", której współtwórcami są Dan Slott i Rick Burchett.
Batman. Opowieść obrazkowa

Batman. Opowieść obrazkowa

Autor: Dan Slott, Jason Hernandez-Rosenblatt
Ilustracja: Rick Burchett
Wydanie: I
Data wydania: 16 Wrzesień 2020
Seria: Batman, Odrodzenie
Tłumaczenie: Regina Mościcka
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: 148x210 mm
Stron: 64
Cena: 19,99 zł
Wydawnictwo: Harper Collins
ISBN: 9788327659170

W książce znalazły się dwa opowiadania o Batmanie. W pierwszej historii jego przeciwnikiem jest łotr znany jako Dwie Twarze. To za jego sprawką znika pół posągu, pół obrazu, połowa pieniędzy z banku. Jaki motyw kryje się za serią zuchwałych kradzieży? W drugim opowiadaniu Batman zmierzy się z Kobietą-Kotem. Tym razem złodziejka próbuje powiększyć swoją kolekcję o dwa niezwykłe cenne kocie posągi bogini Bastet. Czy Batmanowi uda się pokrzyżować jej szyki?

Choć bohaterami opowieści zawartych w tej książce są dobrze znani starszym czytelnikom złoczyńcy, zarówno grafika, jak i tekst historii zostały przystosowane do możliwości percepcyjnych nieco młodszych odbiorców – opowieść obrazkowa to dopracowana graficznie i trzymająca w napięciu powieść graficzna, która z jednej strony zachęci dzieci do czytania, a z drugiej strony – do sięgnięcia po klasyczne komiksy o superbohaterach.
Batman. Opowieść obrazkowa Batman. Opowieść obrazkowa


[ljc]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-