baner

NEWS

- Zapowiedzi

Timof w czerwcu


"Szczurwysyny", "Szósty rewolwer #07: Bękarty rewolweru" i artbook Ernesto Gonzalesa "Kapitan Bzyk" to czerwcowe propozycje od Timof Comics. Sprawdźcie ich okładki i przykładowe plansze.
Kapitan Bzyk

Kapitan Bzyk

Autor: Ermesto Gonzales
Ilustracja: Ermesto Gonzales
Wydanie: I
Data wydania: 16 Czerwiec 2020
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 19x27 cm
Stron: 128
Cena: 69,00 zł
Wydawnictwo: Timof Comics
ISBN: 978-83-66347-30-4

Kobiety go kochają, a mężczyźni... no cóż, też go kochają. Niestraszna mu Jaskinia Zbójców. Salto śmierci to dla niego dziecinna igraszka. No i nie boi się ryzyka. Właściwie to niczego się nie boi. A co najważniejsze, wie co to dobra zabawa. Na takiego bohatera czekaliście przez całe życie. Bon vivant, erudyta, funkcjonariusz... po prostu KAPITAN. Dajcie się porwać w podróż po latach siedemdziesiątych PRL-u. Podróż pełną przygód, romansów, klubokawiarni i mieszkań z meblościanką. Przygód, które sprawią, że mocniej zabije serce i zarumienią się policzki. Kapitan zaprasza i gwarantuje dobrą zabawę na ponad stu stronach kolorowych ilustracji.


Ernesto Gonzales - warszawski ilustrator i autor komiksów. Autor kultowego Rroarra oraz takich komiksowych albumów jak: "Lekturnik", "Bon ton", czy wydanej niedawno antologii "Nim wstanie dzień".
Kapitan Bzyk Kapitan Bzyk Kapitan Bzyk Kapitan Bzyk Kapitan Bzyk Kapitan Bzyk
Szczurwysyny

Szczurwysyny

Scenariusz: Luis Zhang
Rysunki: Fabio Veras
Wydanie: I
Data wydania: 16 Czerwiec 2020
Tłumaczenie: Weronika Orlińska, Jakub Jankowski
Oprawa: twarda
Format: 200x280 mm
Cena: 69,00 zł
Wydawnictwo: Timof Comics
ISBN: 978-83-66347-26-7

Portugalski żołnierzu, porzuć tę daremną wojnę! Nie cierp dalej tyranii swych faszystowskich przywódców. Nie popełniaj więcej zbrodni wobec braci z Gwinei.
Gwinea, rok 1974. W ostatnich dniach przed upadkiem Kolonialnego Imperium Portugalskiego gwinejski żołnierz, który walczył po stronie armii portugalskiej, zaczyna pogrążać się w swoim osobistym piekle.

Publikacja sfinansowana ze środków podmiotowej dotacji projakościowej przyznanej Instytutowi Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich UW na lata 2018-2020 za wyróżniającą ocenę PKA.
Szczurwysyny Szczurwysyny Szczurwysyny Szczurwysyny Szczurwysyny Szczurwysyny
Szósty rewolwer #07: Bękarty rewolweru

Szósty rewolwer #07: Bękarty rewolweru

Scenariusz: Cullen Bunn, Brian Hurtt
Rysunki: Brian Churilla
Kolor: Bill Crabtree
Wydanie: I
Data wydania: 16 Czerwiec 2020
Seria: Szósty rewolwer
Tłumaczenie: Wojciech Jędrak
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: 170X260 mm
Stron: 136
Cena: 69,00 zł
Wydawnictwo: Timof Comics
ISBN: 978-83-66347-21-2

Tajemnice czterech rzezimieszków wychodzą na światło dzienne, kiedy ich drogi rozchodzą się po śmierci generała Hume’a. Bill ma nadzieję na znalezienie nowego powołania i nowej bandy banitów. Ben próbuje rozpocząć nowe życie i odkrywa nieodwzajemnioną miłość. Will powraca do domu na makabryczne spotkanie rodzinne. A Silas trafia na społeczność potrzebującą zarówno lekarza, jak i kaznodziei. Ale każdy z jeźdźców dzierży jeden z Sześciu, a posiadanie każdego z nich ma straszną cenę. Nawet gdy na ich oczach zachodzą straszne przemiany fizyczne i duchowe, wyjęci spod prawa jeźdźcy zdają sobie sprawę, że nigdy nie znajdą miejsca w normalnym świecie. A rewolwery pragną zjednoczenia ze sobą.
Gdy towarzysze broni spotykają się ponownie, muszą stawić czoła złu jeszcze większemu niż czerń, która wypełnia ich własne dusze - chorobie rodzącej potwory, która może pochłonąć ich wszystkich.

Czy ci bezwzględni ludzie mogą zostać wybawicielami? Czy w świecie Szóstego rewolweru istnieje różnica między bohaterem a złoczyńcą?

Szósty rewolwer: Bękarty Rewolweru zawiera materiały pierwotnie opublikowane w zeszytach 1-5 miniserii.

„Już sześć pierwszych stron ma więcej tajemnic, dziwów i przygód niż niektóre serie mają w ogóle. Przedstawiam wam wasz nowy ulubiony komiks”.
– Matt Fraction, Hawkeye, Casanova

„Wasz ulubiony dziwny serial TV może tylko pomarzyć o byciu tak fajnym”.
– Warren Ellis, Transmetropolitan, Planetary

„To nie tylko świetna mieszanka popularnych motywów. To doskonały przykład tego, jak genialne pisarstwo i ilustracje wynoszą komiksy ponad jakiekolwiek inne medium”.
– Matt Kindt, Mind MGMT

Szósty rewolwer #07: Bękarty rewolweru Szósty rewolwer #07: Bękarty rewolweru Szósty rewolwer #07: Bękarty rewolweru Szósty rewolwer #07: Bękarty rewolweru Szósty rewolwer #07: Bękarty rewolweru Szósty rewolwer #07: Bękarty rewolweru[ljc]


Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

nrt -

Nieprawda że tylko chłam wydają, po prostu znaleźli swoją niszę. Ja osobiście raz na kilkanaście miesięcy coś w ich ofercie dla siebie znajduję.

Cello -

Od Timofa jak zwykle sama tandeta. Że też to wydawnictwo utrzymuje się na rynku tak długo wydając taki chłam.