baner

NEWS

- Zapowiedzi

Komiksowa biografia JP2


W połowie sierpnia ukaże się pierwsza część dylogii "Nasz Papież. Karol Wojtyła". Jej rysownikiem jest Tomek Kleszcz.
Nasz Papież. Karol Wojtyła #01

Nasz Papież. Karol Wojtyła #01

Scenariusz: Mariusz Chudy, Piotr Borucki
Rysunki: Tomasz Kleszcz
Publicystyka: Stanisław Dziwisz
Wydanie: I
Data wydania: 15 Sierpień 2020
Seria: Nasz Papież. Karol Wojtyła
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: A4
Stron: 120
Wydawnictwo: Heaven Media

„Nasz Papież. Karol Wojtyła" to pierwszy polski tak obszerny komiks o życiu Karola Wojtyły. Unikatowa publikacja w roku setnych urodzin Jana Pawła II. Tom I obejmuje czas od narodzin małego Lolka do wyjazdu Wojtyły na konklawe. Starannie dobrane fakty, dbałość o artystyczne detale oraz wyjątkowa postać głównego bohatera, tworzą publikację jedyną w swoim rodzaju na rodzimym rynku.

Album zawiera mało znane wydarzenia i historie, oraz anegdoty pokazujące Karola Wojtyłę z przymrużeniem oka, wzruszające momenty, które miały wpływ na jego życie oraz postacie, które kształtowały jego kapłaństwo.

Wstęp do publikacji napisał ksiądz kardynał Stanisław Dziwisz.

Tom drugi „Nasz Papież. Jan Paweł II" obejmujący okres od momentu wejścia na konklawe do ogłoszenie Jana Pawła II świętym zostanie opublikowany w 2021 roku.

„Nasz Papież. Karol Wojtyła" jest pierwszą publikacją wydawnictwa HEAVEN MEDIA.
Heaven Media to oficyna specjalizującą się w ilustrowanych biografiach. Celem publikacji przygotowywanych przez Wydawnictwo jest przybliżenie czytelnikom najważniejszych postaci z historii Polski, gwiazd sportu oraz kultury. "

Nasz Papież. Karol Wojtyła #01 Nasz Papież. Karol Wojtyła #01 Nasz Papież. Karol Wojtyła #01 Nasz Papież. Karol Wojtyła #01


[ljc]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-