baner

NEWS

- Zapowiedzi

Nowy Lemire


Pod koniec marca ukaże się album "Twardziel" (Roughneck) Jeffa Lemire'a.
Twardziel

Twardziel

Scenariusz: Jeff Lemire
Rysunki: Jeff Lemire
Wydanie: I
Data wydania: 24 Marzec 2020
Tłumaczenie: Arkadiusz Wróblewski
Oprawa: twarda
Format: 184 x 254 mm
Stron: 272
Cena: 199,00 zł
Wydawnictwo: Mucha Comics
ISBN: 978-83-65938-91-6

Derek Ouelette czasy sportowej chwały ma już za sobą. Jego kariera hokeisty zakończyła się dziesięć lat temu brutalnym incydentem podczas meczu. Od tamtej pory Derek mieszka w rodzinnym miasteczku na północy Kanady. Wykorzystuje swoją reputację, nadużywa alkoholu i bierze się za łby z każdym, kto staje mu na drodze. Nie spodziewa się tylko jednego – że jego siostra, Beth, której nie widział od lat, nieoczekiwanie zjawi się w mieście, uciekając przed okrutnym chłopakiem.
Rodzeństwo znajduje schronienie w zacisznej chatce myśliwskiej położonej głęboko w lesie. Tam brat i siostra podejmują próbę odnowienia więzi rodzinnych, rozliczając się z bolesnych tajemnic. Tymczasem tropem Dereka i Beth podąża jej były chłopak. Oboje obawiają się, że nieuchronna konfrontacja może doprowadzić do sytuacji, po której nie będzie już odwrotu...
Twardziel jest komiksem jednocześnie wzruszającym i wstrząsającym. To prawdziwe arcydzieło jednego z najbardziej uznanych autorów świata komiksu. Głęboko poruszająca i pięknie ilustrowana opowieść o rodzinie, tradycjach i dążeniu do przerwania cyklu przemocy za wszelką cenę.

„Jeden z najlepszych kanadyjskich autorów – bez względu na medium”. ”The globe and mail”
„Indywidualna wizja Jeffa Lemire’a. Przenikliwa i jednoznaczna”. Gord Downie
Twardziel Twardziel Twardziel Twardziel Twardziel Twardziel Twardziel[ljc]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-