baner

NEWS

- Konkurs

Wygraj "Battle Angel Alita. Miasto Złomu"!


Mamy dla Was trzy sztuki książki "Battle Angel Alita. Miasto Złomu". Napiszcie, dlaczego to akurat Wam powinniśmy wysłać egzemplarz i przekonajcie nas, a wyślemy!
Konkurs trwa do 26. grudnia do godziny 23.59.

Battle Angel Alita. Miasto Złomu

Battle Angel Alita. Miasto Złomu

Autor: Pat Cadigan
Wydanie: I
Data wydania: Listopad 2018
Seria: Battle Angel Alita
Oprawa: miękka
Stron: 352
Cena: 39,99 zł
Wydawnictwo: Insignis
Fragment książki (PDF)

Oficjalny prequel powieściowy filmu science fiction Alita: Battle Angel na podstawie mangi Yukito Kishiro Battle Angel Alit.

Dawno temu odbyła się Wielka Wojna. Jej przyczyny zamazał czas. Na zdewastowanej powierzchni Ziemi stoi metropolia karmiąca się odpadami, które wyrzucają mieszkańcy unoszącego się nad nią podniebnego miasta. Witaj w Mieście Złomu.

Ido, samotny lekarz specjalizujący się w naprawie cyborgów, robi, co może, by pomóc mieszkańcom Miasta. Większość z nich nie wie, że Ido prowadzi podwójne życie, ma drugą tożsamość zrodzoną z odłamków złamanego serca. Hugo, nastolatek utrzymujący się z działalności przestępczej, odkrywa idealny cel kradzieży: przedmiot, który wydobędzie na światło dzienne tajemnice z jego przeszłości. Z kolei Vector, najbogatszy przedsiębiorca w mieście, planuje zdobyć technologię, która nieodwołalnie wpłynie na przyszłość Miasta Złomu.

Fragment książki (PDF)
Battle Angel Alita. Miasto Złomu Battle Angel Alita. Miasto Złomu Battle Angel Alita. Miasto Złomu


[ljc]


Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

ljc -

@markito daj adres, Mikołaj był łaskawy :)
redakcja@alejakomiksu.com

Ros -

Konkurs opublikowany 25 grudnia z terminem do 26 grudnia ?

markito -

Nie zasługuję na tą książkę, ponieważ byłem tego roku bardzo niegrzeczny. Jednak jeśli św.Mikołaj uzna, że uda się mnie jeszcze zresocjalizować np.przy pomocy tej książki - to nie będę polemizował :)