baner

NEWS

- Ukazały się

Czantoria i samuraj według Krztoń


Jeszcze w 2017 roku ukazały się dwie książki z ilustracjami Anny Krztoń. Sprawdźcie okładki i ilustracje do "Przygód małej Czantorii. O górze, która wybrała się w świat" i do "Samuraja i Anioła Stróża"!

Przygody małej Czantorii. O górze, która wybrała się w świat

Przygody małej Czantorii. O górze, która wybrała się w świat

Autor: Weronika Górska
Ilustracja: Anna Krztoń
Wydanie: I
Data wydania: Grudzień 2017
Oprawa: twarda
Format: 165x235 mm
Stron: 90
Cena: 34,90 zł
Wydawnictwo: Stapis
ISBN: 978-83-796-7059-8

Podobno góry niczego nie zdobywają, tylko są zdobywane.

Podobno góry nie ruszają się z miejsca, tylko są miejscem, które można odwiedzić lub nie.

Podobno góry zostały dożywotnio skazane na towarzystwo najbliższych krewnych, nawet gdy ci patrzą na nie z góry.

Mała Czantoria odkrywa w sobie jednak zew ruchów górotwórczych i wyrusza w świat. Marzy o poznaniu Łysej Góry, Tatr, Olimpu, Wezuwiusza i oczywiście Alp. Chętnie wykąpałaby się też w oceanie, bo deszcze nie wydają jej się do końca higieniczne. Nie jest pewna swojej kondycji, jako że od dwudziestu milionów lat nie opuszczała rodzinnego domu w Beskidach, lecz mimo to próbuje.

Wyrusz w drogę razem z nią, bez względu na to, czy masz siedem, czterdzieści, czy dziewięćdziesiąt siedem lat. Przygotuj się zarówno na olśnienia, jak i na rozczarowania – one też są potrzebne, bo uczynią cię silniejszym. Poznaj dzięki tej podróży świat i samego siebie, a potem wróć do domu odmieniony!

[opis wydawcy]
Przygody małej Czantorii o górze która wybrała się w świat Przygody małej Czantorii o górze która wybrała się w świat Przygody małej Czantorii o górze która wybrała się w świat
Samuraj i Anioł Stróż

Samuraj i Anioł Stróż

Autor: Andrzej Żak
Ilustracja: Anna Krztoń
Wydanie: I
Data wydania: Październik 2017
Oprawa: twarda
Format: 145x200 mm
Stron: 108
Cena: 29,90 zł
Wydawnictwo: Bis
ISBN: 978-83-7551-546-6

Akcja książki toczy się szpitalu dziecięcym na oddziale onkologicznym, nie jest to jednak smutna opowieść. Jednemu z chłopców ukazuje się Anioł Stróż – dość niezwykły, bowiem za życia był karateką. Przebywanie w jego towarzystwie staje się dla Teo prawdziwą przygodą, w trakcie której uczy się być samurajem – dzielnym i odważnym, umiejącym pokonać lęk i walczyć ze złem. Wspólnie pokonają gang złowieszczego Blacka i Czarnej Mamby.
Mądra i zajmująca opowieść o potrzebie wiary i znajdowaniu wewnętrznej siły, która pozwala zmierzyć się ze wszelkimi życiowymi przeszkodami.

[opis wydawcy]
Samuraj i Anioł Stróż Samuraj i Anioł Stróż Samuraj i Anioł Stróż


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-