reklama baner reklama

Nowe Teksty

Still better than Marvel
Sus o 1. i 2. tomie "Głębi"
Przyjemne występy gościnne
Tymczyński o 6. tomie "Jonah Hex"
Deszczowy pojedynek
Tymczyński o 3. tomie "Barakudy"
Pogrzebany potencjał
Chmielewski o "Potter's Field: Cmentarz Bezimiennych"
Przygody wojenne
Zimiński o "Corto Maltese. Przygody celtyckie"

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

Zapytaj Wydawcę

baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Opowieści komiksowe - warsztaty z Adamem Wójcickim


17 lutego w godzinach 11:00 - 13:00 w Multimedialne Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI w Dzielnicy Mokotów (Tyniecka 40a) odbędą się warsztaty z Adamem Wójcickim "Opowieści komiksowe".
Czy straszna historia może okazać się śmieszna w zależności od użytych środków? Jak zmienić radosną bajkę w dreszczowiec? Na ile sposobów można opowiadać komiksem?

"Biblioteka z ogrodem" zaprasza na warsztaty z Adamem Wójcickim - rysownikiem i ilustratorem takich książek jak „O.G.R.Ó.D”, „Binek i Pulpet w świątyni Majów”, „Binek i Pulpet w królestwie chińskiego smoka”. Podczas warsztatów (17.02.2018, godz. 11.00) powstanie wielka komiksowa plansza, a potem z pomocą Adama Wójcickiego każdy uczestnik stworzy własną komiksową opowieść.

Spotkanie dla dzieci od 7 lat. Zapisy on-line na stronie www.mbddim.pl przez kalendarz wydarzeń, liczba miejsc ograniczona, prosimy o rejestrację wyłącznie dzieci.

Adam Wójcicki jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, laureatem m.in. międzynarodowego konkursu „Książka dobrze zaprojektowana” (2012). Tworzy ilustracje prasowe, projektuje książki, w wolnej chwili zajmuje się muralem.[Ystad za Event FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-