reklama baner reklama

Nowe Teksty

Nie tylko Nietoperz
Kleszcz o Nightwing #01: Lepszy niż Batman
Atak socjotechniczny na Ms Marvel
Ms. Marvel #03: Zdruzgotana
Sprawa dawnej kochanki
Tymczyński o "Blacksad #01: Pośród cieni"
Trupy pod łóżkiem Jessiki Jones
Gierszewski o Jessica Jones: Alias #04
Czy każdy kapitalista to świnia?
Myszka Miki. Kawa "Zombo"

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

Zapytaj Wydawcę

baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Wystawa Renaty i Piotra Burzyńskich - Malarstwo, grafika, komiks


W piątek 30 czerwca o godzinie 18:00 w Galerii Pod Piątką w Starym Sączu (ul. Rynek 5) odbędzie się wernisaż wystawy Renaty i Piotra Burzyńskich "Malarstwo, grafika, komiks". Wystawa będzie czynna od 29 czerwca do 25 lipca.
20170629starysacz

Słów kilka o artystach:

Renata Burzyńska – absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na wydziale edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych, specjalizacja – malarstwo. Wielokrotna uczestniczka międzynarodowego pleneru w Levočy (Słowacja). Wystawy zbiorowe- Rzeszów (2002), Sanok (2002), Stalowa Wola (2003),Nowy Sącz (2009)Levoča (2005-2014), indywidualne – Stary Sącz (2002,2005). Specjalizuje się w malarstwie pejzażowym.

Piotr Burzyński - absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego na wydziale edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych, specjalizacja – grafika artystyczna: linoryt. Udział w wystawie rysunków studentów Rzeszowskiego Instytutu Sztuk Pięknych w Stalowej Woli, wystawie komiksów Sekcji Komiksowej Grupy Art. Core w Rzeszowie, wystawie plakatu w ramach Festiwalu Kultury Niezależnej w Lublinie, wystawach Grupy komiksowej Kaboom w Jarosławiu i Rzeszowie, wystawach Grupy fotograficznej Atest 70 i wielu innych. Organizator wystaw komiksowych Grupy Kaboom, Organizator Festiwalu Sztuk Miejskich „Street Kartoon” realizujący projekt „Miejsca Odzyskane”.


[Ystad za Event FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-