reklama baner reklama

Nowe Teksty

Depresja Szatana
Sus o "Nasz przyjaciel Szatan"
Smerf przyleciał i odleciał
Gierszewski o "Latającym Smerfie" Peyo
Wraz z wiekiem kończy się... zabawa
Kleszcz o 4. tomie "Wolverine i X-Meni"
Venom, gobliny i ciocia May
Panic o 6. tomie
Wampiry w kosmosie!
Sławiński o 8. tomie "Amerykańskiego wampira"

Zapowiedzi

Reklama baner Reklama

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

Zapytaj Wydawcę

NEWS

- Konkurs

Trzeci sezon Flasha!


Barry Allen znów założy strój Flasha na AXN. Trzeci sezon serialu o najszybszym człowieku na Ziemi powróci w poniedziałek, 20 lutego o godzinie 21.00. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są figurka Czerwonego (19 cm!) i trzy pierwsze tomy przygód Flasha z N52, jakie wydał Egmont!
Żeby wygrać, wystarczy w komentarzu napisać, kogo (i dlaczego) nie prześcignąłby Flash. Najlepsze komentarze wygrywają odpowiednio figurkę i komiksy. Konkurs trwa do 20 lutego do godziny 21.00 (tak, żebyście zdążyli jeszcze zobaczyć pierwszy odcinek serialu).

Flash_III_odc1_1
Flash_III_odc1_2
serialowy Flash (kadry z pierwszego i drugiego odcinka) - trzeci sezon rusza 20. lutego o godzinie 21.00 w AXN


Nagrodami w konkursie są:
  • za pierwsze miejsce figurka Flasha

  • za drugie miejsce komplet pierwszych trzech tomów przygód Flasha z N52, jakie wydał Egmont


Nagrody zostaną wysłane do zwycięzców w pierwszej połowie marca.

[ljc]


Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

Michał Chmielowiec -

Jedyna osobą, której nie prześcignąłby Flash jest Święty Mikołaj.
Nawet z wielkimi zdolnościami Flasha, nie byłby on w stanie być we wszystkich miejscach na świecie (nawet uwzględniając strefy czasowe) rozdając prezenty i poświęcając serdeczną chwilę każdemu dzieciakowi. Flash jest najszybszy, ale Święty Mikołaj jest jedyny w swoim rodzaju. :-)

markito -

Nawet Flash nie jest w stanie prześcignąć obecnego rządu w szybkości wprowadzania nowych ustaw ;)

Mike2099 -

Dominic Toretto (Vin Diesel) i jego wspólnicy z serii "Szybcy i Wściekli" z każdym filmem łamią granice szybkości, ale i realizmu. Każda nowa część sagi napakowana jest mega szybkimi autami, a ich kierowcy wciskają pedał gazu do dechy, wykonując karkołomne skoki, ekwilibrystyczne loty przy prędkościach nie pojętych dla zasad motoryzacji. Myślę, że w najnowszej odsłonie swych przygód prześcignęli by nawet Flasha (bo co jeszcze w tych filmach można wymyślić? :P)

vicodin -

Flash na pewno nie prześcignąłby Antoniego Macierewicza. Przyznaję, Flash jest szybki ale do Pana Macierewicza brakuje mu jeszcze ładnych parę lat treningu. Gdyby pan Antoni opanował jeszcze umiejętność przenikania to Flash byłby całkiem poza jego zasięgiem :D

BaRti666 -

Flash nie jest w stanie prześcignąć moich myśli, bzzzt i już... Nawet nie jestem w stanie zapamiętać tego co pomyślałem, takie są szybkie!;)Podobnie jest z pamięcią (ale to zapewne u 99% osobników męskich), tempo zapominania tego co mówi żona/dziewczyna/ktokolwiek jest wręcz nie do zmierzenia:D Tytani Pamięci łączmy się!:)

Szymon -

Flash nie jest w stanie prześcignąć swego cienia gdyż jest tak szybki jak Flash

Tigana -

Powołam się na paradoks Zenona z Elei i stwierdzam, że Flash nie prześcignie żółwia.

kfiat82 -

Wilqa oczywiście, gdyż na samym starcie Alcman podstawi mu nogę, a gdy się przewróci, Entombet spuści wp.....l i skończy się cwaniakowanie.

kasztanowyjim -

Flash nie prześcignie seicento wchodzącego w zakręt ;)

Kippan -

Flash nie prześcignie hiszpańskiej inkwizycji, bo nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji.

Chesterek -

Flash nie prześcignie komentujących, odnoszących się do najnowszych wydarzeń pseudo-politycznych. Ani tym bardziej, mema, o którym wyżej wspomniani mówią. Zanim Flash nabierze rozpędu, żart już zdąży się znudzić i skona.

mareksasuke -

Tylko i wyłącznie Michał Kucharczyk nie ugiąłby się pod prędkością Flasha. Naturalna charyzma i wdzięk, piłkarska "inteligencja" i spryt oraz bardzo głęboki zasób słów spokojnie wystarczą by "najszybszy" piłkarz Ekstraklasy zostawił w tyle którekolwiek z wcieleń Flasha :)

flake1989 -

Flash zdecydowanie nie prześcignąłby mnie, śpieszącego się rano na pociąg do pracy ;) Nie ma szans :D

KALIFF123 -

Flash nigdy nie prześcignąłby swojej zmarłej mamy, ponieważ dałby jej wygrać sam też tak bym zrobił ;) gdybym był Flashem.

fflk_ -

Nie prześcignąłby AXN, które ekspresowo sprowadza serial do naszego kraju.

Gazza -

Nawet Flash nie ma szans z "królonami". Jak wyjaśniał swego czasu świętej pamięci Terry Pratchett = "królony" to najszybsze cząsteczki we wszechświecie, które są nośnikami monarchii. W telegraficznym skrócie: jeden z uczonych Świata Dysku wywnioskował, że są szybsze od prędkości światła bowiem jeśli król umiera, sukcesja następuje natychmiastowo. Z nimi nawet szkarłatny speedster nie ma szans.
PS: Monarchia czasem upada, jeśli cząstka taka w locie zderzy się z antycząstką czyli republikonem... :))

emgie -

Szybki Bill jest nie do prześcignięcia nawet przez Flasha :-). A dlaczego? No jak to? SZYBKI Bill :-), No chyba, że wstrzyma się przez kilka chwil, to wtedy kto wie :-)

Immanencja -

Flash nigdy by nie prześcignął mojej żony biegnącej w moim kierunku do mnie po wypłacie ;)

Charles Monroe -

Flash to najszybszy człowiek na Ziemi, zgadza się. Najszybszy, jeśli mowa o działaniu, zaś jeśli idzie o zaniechanie to tu już bym nie powiedział - jako superbohater po prostu nie zna takiego słowa, gdyż tacy nigdy nie rezygnują i nie są bierni. W dziedzinie braku działania/zaniechania jest jeden gość, który, szybkością (nie)stety bije Flasha na głowę i jest to... TADAM!!!... Marcin Najman. Tak, mowa o tym słynnym inaczej bokserze, który bardziej niż ze swoich zwycięstw (wbrew pozorom ma ich trochę na koncie) znany jest z tego, że super szybko rezygnuje podczas walk - a to super szybko poddaje się, a to coś go zaczyna super szybko boleć, a to super szybko zalicza dechy. W następstwie czego super szybko znajduje milion wymówek od przegranej. Można więc powiedzieć, że jest antyherosem, którego niezwykłą moc stanowi zdolność super szybkiego poddawania się, a więc antagonistą, o jakim marzy każdy superheros. W tej jednej dziedzinie taki zatwardziały speedster jak Flash nie ma z El Testosteronem najmniejszych szans. Ależ wymyśliłem, co? ;)

Skylooker -

Flash zdecydowanie nie prześcignąłby samochodów BOR - mkną tak szybko, że nie tylko prokuratura, ale nawet opinia publiczna ma problem z umiejscowieniem ich w konkretnym miejscu i czasie. ;)

Krisleap -

Flash nie prześcignąłby Supermana.
Bohaterowie nieraz już się ścigali i Flash z nim nie wygrał dlatego uważam że nie przescignąłby go.