Nowe Teksty

Okładka miesiąca: luty 2020
Chmielewski wybiera okładkę miesiąca
Starzejąca się klasyka
Kleszcz o "Krucjata nieskończoności"
Pan Cudowny w pełnej krasie
Tymczyński o "Mister Miracle"
Czas na rewolucję
Tymczynski o "Czwórka z Baker Street #02: Sprawa Rabukina"
Szaleniec z Oskarem
Pawełek o filmie "Joker"

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Jury czwartej edycji Złotych Kurczaków


11 lutego 2017 we wrocławskiej BarBarze (ul. Świdnicka 8c) odbędzie się czwarta edycja festiwalu komiksu niezależnego Złote Kurczaki 2016. Dzisiaj organizatorzy skończyli przedstawiać piątkę jurorów tegorocznej edycji.
Pierwszym, a zarazem nie ostatnim oraz przewodniczącym Jury Złotych Kurczaków 4, zdobywcą statuetek szczerozłotego drobiu z ostatnich sezonów, sztukmistrzem z Rumi, w bardzo wolnych chwilach Królem Szlamu jeeeeeeest....... Łuuuukauaaaasz Kowaaalczuuuuuuuuk !!!(głos tego gościa co zapowiadał zawsze Tajsona).

Jako kustosz nadmorskich plaż oraz waleczny barbarian vikingowych potyczek dzielnie wspiera i udziela od początków kurczakowego interesu.
Dla tych co nie wiedzo ( ale nie ma takich na świecie) link do twórczości tego herosa:

ZKIVjury01

Ponownie WITAMY Łukasza w drużynie !!!

----------


Na horyzoncie zachodzącego słońca pojawił się kolejny Juror ZK4, oryginalny, piąty członek pierwotnego składu Depeche Mode, człowiek, który potrafił wskrzesić w latach 85' - 89' serię filmów Kung-Fu o tytule "Kung-Fu" produkowanych w Łodzi. Nie przeciągajmy. Panie i Panowie, Panowie i Panie...... Piiiiooooootr Kaaasińńńskiiiiii (głos gościa co zapowiadał walki w Kumite).

ZKIVjury02

Witamy Piotra w Drużynie !!!

----------


3 to liczba tajemnicza tak jak nasz kolejny trzeci Juror. Członek....człowiek legenda, twórca, scenarzysta takich hitów jak Tytanik, Przeminęło z Wiatrem czy oryginalna wersja z 1934roku Stasia i Nell, oraz ostatnio Hej, Kokolorum! Nieoficjalnie wiadomo, że to jedyny człowiek na ziemi, który urodził jeża.
(głos gościa sprzed Titty Twister) Come on in, Pussy lovers...... Rafaaaał Skaaarżyyyckiiiiiiii

ZKIVjury03

Witamy Rafaella w drużynie Ninja Turtles !!!

----------


Nie może zabraknąć kobiecej dłoni w składzie Jury ZK4, a do tego z miasta Breslau. Jedni mówią, że to prawdziwa Mary Jane Spajdermana inni zaś mylą ją z Céline Dion. Ale po co skoro to dziewczyna z sąsiedztwa, która wystąpiła w "Trudnych sprawach" i na bazie jej opowieści życiowych Marvel nakręcił Mockingbird.

Panie, a raczej Panowie! przed wami stalowa ręka i serce jak dąb....... Kasiaaaaa Nieeemmmmmczyyyyyk (głos skrzata Andżeja słyszany z dalekiej puszczy).

ZKIVjury04

Witamy Kasię w drużynie!!!

----------


Skład Jury ZK4 zamyka człowiek, który od wielu lat dzielnie walczy dla kraju, począwszy od treningów w Legii Cudzoziemskiej gdzie Francuzi przyznali mu order Grand Prix Arte-Glenat za bycie twardzielem roku skończywszy na uzyskaniu paszportu miasta Mikropolis za całokształt twórczości.
Drodzy parafianie, po raz pierwszy w szeregach z drobiuuuuu...... Krzysztooooof Gawroooonkieeewiiiiiiiicz (głos Krzyśka Ibisza w trakcie wyborów miss Dolnego Śląska na antenie Polsado).

ZKIVjury05

Witamy Krzysztofa w Drużynie!!!


[Ystad za Event FB]

Tagi

Złote Kurczaki 2016


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-