baner

NEWS

- Zapowiedzi

Incal to teraz Kurc


Wydawnictwo Incal, które w październiku 2015 roku zadebiutowało komiksem "Storm #1: Świat na dnie. Ostatni zwycięzca", zmienia nazwę na Wydawnictwo Kurc. Standard wydawniczy Storma nie zmieni się, obecnie trwają prace nad polską edycją "Druuny" Serpierego - tom zerowy "Anima" planowany jest na maj.

Storm #1: Świat na dnie. Ostatni zwycięzca

Storm #1: Świat na dnie. Ostatni zwycięzcaScenariusz: Philip Dunn, Martin Lodewijk
Rysunki: Don Lawrence
Wydanie: I zbiorcze
Data wydania: Październik 2015
Seria: Storm
Tłumaczenie: Krzysztof Janicz
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: A4
Stron: 112
Cena: 75,00 zł
Wydawnictwo: Incal
ISBN: 978-83-921387-1-6


„Storm" to europejski bestseller łączący space operę i fantasy. Sukces zawdzięcza hiperrealistycznym, przerysowanym ilustracjom Dona Lawrence'a. Prosta historia przygodowa przechodzi w wielowątkową opowieść, zmierzającą się z klasycznymi motywami science fiction.
„Storm” ukazał się w 14 wersjach językowych. Przed laty drukowały go w Polsce magazyny „CDN”, „Komiks” i „Świat Komiksu”. Niniejsza edycja zawiera dwa oryginalne albumy oraz dodatki: plakaty, postery, wywiady i teksty przybliżające kulisy pracy nad komiksem.

Storm wyrusza, by zbadać anomalię niedaleko Jowisza. Jego statek wpada w szalejące żywioły, jednak astronaucie udaje się wrócić na Ziemię. Kontury kontynentów uległy zmianie, nie widać oceanów a na dodatek brak powietrza do oddychania. Pomimo tych zmian ludzkość przetrwała, choć dokonała regresu, o czym może przekonać się Storm schodząc na dno nieistniejącego morza, na którym tętni życie.

[opis wydawcy]

Przykładowe plansze:
Storm #1: Świat na dnie. Ostatni zwycięzca Storm #1: Świat na dnie. Ostatni zwycięzca Storm #1: Świat na dnie. Ostatni zwycięzca

[ljc]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-