baner

NEWS

- Rozmaitości

Jake Collins: Włócznia Bogów


W sieci pojawiła się kontynuacja komiksu "Jake Collins" z 2012 roku - pod tytułem "Jake Collins: Włócznia Bogów". W stworzenie rysunków do scenariusza Jarka Polara zaangażowanych było dwanaścioro rożnych rysowników i rysowniczek. Więcej szczegółów w rozwinięciu newsa.
"Jake Collins: Włócznia Bogów" to polski komiks tworzony przez dwunastu rysowników i jednego scenarzystę. Piecze nad całością trzymał Łukasz Kowalczuk, a za publikację komiksu odpowiedzialny był Wojciech Pawlicki z Grabarza Polskiego. Sam komiks jest kontynuacją komiksu "Jake Collins" z 2012 roku. Fabuła nowej części podobnie jak w przypadku pierwowzoru skupia się na zombi, indiańskich przepowiedniach i bliska jest klimatowi trylogii "Evil Dead".rysunek: Kamil Boettcher


Najnowsza część przygód Jake'a Collinsa, rozgrywa się równo rok po wydarzeniach przedstawionych w części pierwszej. Ziemi po raz kolejny grozi plaga zombi i jedynie tytułowy bohater może zatrzymać nadchodzącą apokalipsę. W misji ratowania świata, Collinsowi towarzyszyć będą: zabójczo piękna Black Rose oraz niewidomy rewolwerowiec, Blind Viper. Celem głównego protagonisty stanie się powstrzymanie plagi zombi i aby tego dokonać, Jake, będzie musiał odszukać Włócznię Bogów - potężny indiański artefakt o ogromnej mocy.


Twórcy komiksu:

Scenariusz: Jarek Polar

Rysunki:
- Adam Kmiołek,
- Kamil Karpiński,
- Tomasz Kleszcz,
- Robert Pankanin,
- Kamil Boettcher,
- Mateusz Heldwein,
- Rafał Szewczyk,
- Sara Sapkowska,
- Dariusz Kukla,
- Grzegorz Kaczmarczyk,
- Maciej Pałka,
- Krzysztof Budziejewski.

Korekta oraz skład: Łukasz Kowalczuk i Wojciech Pawlicki

Fanpejdż komiksu: Jake Collins FB


Bezpośredni link do pobrania komiksu w tym miejscu
rysunek: Adam Kmiołek


rysunek: Adam Kmiołek


rysunek: Kamil Karpiński


rysunek: Mateusz Heldwein


rysunek: Robert Pankanin


rysunek: Tomasz Kleszcz[Ystad za informacją prasową]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-