baner

NEWS

- Zapowiedzi

Avengers. Wojna bez końca


Na MFK premierę miał komiks "Avengers. Wojna bez końca". Przykładowe grafiki są do obejrzenia jak zawsze na Alei.

Avengers. Wojna bez końca

Avengers. Wojna bez końcaScenariusz: Warren Ellis
Rysunki: Mike McKone
Wydanie: I
Data wydania: 15 Maj 2015
Tytuł oryginału: Avengers: Endless Wartime
Tłumaczenie: Kamil Śmiałkowski
Druk: kolor
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 167 x 255 mm
Stron: 120
Cena: 39,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328110489


Najsłynniejsza grupa komiksowych herosów wyrusza na kolejną misję. Znany z filmów sześcioosobowy skład Avengers oraz Kapitan Marvel i Wolverine w nowej ekscytującej przygodzie. Bohaterowie muszą zmierzyć się z mrocznym zagrożeniem, z którym Thor i Kapitan Ameryka po raz pierwszy zetknęli się jeszcze podczas II wojny światowej. Wówczas wydawało im się, że pokonali zło. Ale czy dla superherosów, którzy bez zastanowienia stają na drodze wielkich mitycznych bestii i złowrogiej technologii sprzed lat, wojna tak naprawdę kiedykolwiek się kończy?

Znakomity brytyjski scenarzysta Warren Ellis (Planetary, Iron Man: Extremis) i rysownik Mike McKone (Exiles, Fantastyczna Czwórka) stworzyli wspólnie album, który świetnie oddaje charakter i ducha filmów o Avengers, równocześnie w pełni przynależąc do komiksowego świata Marvela.

[opis wydawcy]

Przykładowe plansze:
Avengers. Wojna bez końca Avengers. Wojna bez końca Avengers. Wojna bez końca
[ljc]


Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

hellboyjr -

Nie twierdze jednoznacznie, ze to jest słabe, po prostu przy tym co dziś się dzieje na rynku wydawniczym prowadzę bardzo ostrą selekcję tego co chcę natychmiast, co musi poczekać, a co definitywnie odpuszczam( czasem tez nie bez żalu). Faktem jest ze jeszcze 2-3 lata temu byłbym pewnie zachwycony ta pozycją, a dziś, cóż...prawdopodobnie kiedyś kupię... ech co za
czasy!

brdzoczarnykot -

Heh, jak się świat do góry nogami wywrócił. Jeszcze nie tak dawno nikt nie wierzył w Marvela z Egmontu a dziś komcie : "Meh.. słabe".

Przekartkowałem, bardzo ładne wydanie. IMHO na wyższym poziomie niż oryginalne TP Marvela. Zakupię przy najbliższej okazji.

celtic -

Komiks kupie na pewno, choć za stylem McKone'a nie przepadam. Nie mogę doczekać się UNCANNY X-MEN i prac BACHALO, szkoda że ten tytuł trafił do drugiej tury tytułów z Marvel NOW.

hellboyjr -

Z tego co słyszałem to fabularnie nie powala, a teraz widzę, że graficznie też nie za bardzo. Komiks do poczekalni, jest wiele ważniejszych pozycji.