baner

NEWS

- Ukazały się

Uwaga Remanent! - 50: Łoś Miłoś


Pod koniec 2014 roku nakładem Urzędu Miejskiego w Augustowie ukazała się publikacja okołokomiksowa skierowana do dzieci, opowiadająca o historii regionu oraz opisująca jego walory turystyczno – rekreacyjne "Łoś Miłoś czyli atrakcje z Puszczy Augustowskiej".

Nawet uważnemu obserwatorowi i kolekcjonerowi komiksów nie zawsze uda się wychwycić na bieżąco wszystkie komiksowe premiery. Dlatego w nieregularnych newsach zatytułowanych "Uwaga Remanent!" będziemy zamieszczać informację o komiksach, o których z jakiegoś powodu nie wspomnieliśmy wcześniej na naszym portalu.
Łoś Miłoś czyli atrakcje z Puszczy Augustowskiej

Łoś Miłoś czyli atrakcje z Puszczy AugustowskiejWydanie: I
Data wydania: Grudzień 2014
Druk: czarno biały z elementami kolorowymi
Oprawa: miękka
Format: 165 x 235 mm
Stron: 40
Cena: publikacja darmowa
Wydawnictwo: Urząd Miejski w Augustowie
Nakład: 2000 egzemplarzy


Projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013”, środek 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa z wyłączeniem realizacji operacji polegających na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności

Jednym z działań projektu jest również promocja Augustowa oraz całego obszaru objętego działalnością Lokalnej Grupy Rybackiej „Pojezierze Suwalsko – Augustowskie”. W tym celu opracowano komiks skierowany do dzieci, opowiadający o historii regionu oraz opisujący walory turystyczno – rekreacyjne w nakładzie – 2000 egz.

Przykładowe plansze:
Łoś Miłoś czyli atrakcje z Puszczy Augustowskiej Łoś Miłoś czyli atrakcje z Puszczy Augustowskiej
[Ystad]

Tagi

Uwaga Remanent


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-