Nowe Teksty

Gert się (nie)zmienia
Wronka o "Nienawidzę Baśniowa #03: Grzeczna dziewczynka"
Batman i chaos
Kleszcz o "Batman Metal #03: Mroczny wczechświat"
Pozdrowienia z Rosji
Kleszcz o "Kapitan Ameryka. Zimowy żołnierz"
Pająk znowu kąsa
Zimiński o "Transmetropolitan. Tom 4"
Ponadczasowa siła magii
Pawełek o filmie "Shazam!"

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

  • MFKiG 30
  • Miejsce: Łódź, Expo Łódź, aleja Politechniki 4
    Od: 2019-09-27
    Do: 2019-09-30

Forum Alei Komiksu

baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Bajkowe Mikołajki w Aquapark Sopot


W sopockim Aquaparku (ul. Zamkowa Góra 3-5) w dniach 5-7 grudnia 2014 odbędą się Bajkowe Mikołajki podczas których będzie można obejrzeć dwie wystawy "Kajko i Kokosz dzielni woje Mirmiła" oraz "Janusz Christa - Życie i twórczość". W sobotę i niedzielę odbędą się również warsztaty komiksowe dla najmłodszych.
Na wystawach będzie można zobaczyć ponad 40 plansz z oryginalnymi rysunkami komiksów „Kajko i Kokosz dzielni woje Mirmiła” i „Janusz Christa życie i twórczość” jak również pamiątki rodzinne. Dodatkową atrakcją dla dzieci będzie również możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych komiksowych warsztatach.Oprócz warsztatów i wystawy przygotowaliśmy dla Państwa dodatkowe atrakcje:

Teatrzyk połączony z odwiedzinami Mikołaja i wręczaniem prezentów dla dzieci. Cena biletów dla dorosłych 10 zł, dla dzieci 25 złotych, w tym wliczona jest paczka od Mikołaja.

Bilet 3-godzinny na baseny w cenie 25 złotych za osobę.

Serdecznie zapraszamy:

Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji pod nr tel 585558523,ilość miejsc jest ograniczona. Należy przybyć na 15 minut przed spektaklem, w przeciwnym razie rezerwacja wygasa.[Ystad za aquaparksopot.pl]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-