reklama baner reklama

Nowe Teksty

Długa droga
Sus o "Coś wiecej, czegoś mniej" Szyłaka
Staruszek Parker
Panic o „Spider-Man: Władza”
Cudowne chwile miłości
Kamiński o "Nie musisz się mnie bać" Sfara
Bez dymu, bez ognia
Kleszcz o 4. tomie "Thunderbolts"
Zwyczajne życie superherosa
o 1. tomie Hawkeye'a

Zapowiedzi

Reklama baner Reklama

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

Zapytaj Wydawcę

baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Bajkowe Mikołajki w Aquapark Sopot


W sopockim Aquaparku (ul. Zamkowa Góra 3-5) w dniach 5-7 grudnia 2014 odbędą się Bajkowe Mikołajki podczas których będzie można obejrzeć dwie wystawy "Kajko i Kokosz dzielni woje Mirmiła" oraz "Janusz Christa - Życie i twórczość". W sobotę i niedzielę odbędą się również warsztaty komiksowe dla najmłodszych.
Na wystawach będzie można zobaczyć ponad 40 plansz z oryginalnymi rysunkami komiksów „Kajko i Kokosz dzielni woje Mirmiła” i „Janusz Christa życie i twórczość” jak również pamiątki rodzinne. Dodatkową atrakcją dla dzieci będzie również możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych komiksowych warsztatach.Oprócz warsztatów i wystawy przygotowaliśmy dla Państwa dodatkowe atrakcje:

Teatrzyk połączony z odwiedzinami Mikołaja i wręczaniem prezentów dla dzieci. Cena biletów dla dorosłych 10 zł, dla dzieci 25 złotych, w tym wliczona jest paczka od Mikołaja.

Bilet 3-godzinny na baseny w cenie 25 złotych za osobę.

Serdecznie zapraszamy:

Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji pod nr tel 585558523,ilość miejsc jest ograniczona. Należy przybyć na 15 minut przed spektaklem, w przeciwnym razie rezerwacja wygasa.[Ystad za aquaparksopot.pl]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-