reklama baner reklama

Nowe Teksty

Ostra jazda w baśniowej tonacji
Panic o 1. tomie "Head Loppera"
Dynamit i Nitrogliceryna
Kleszcz o "Batman/Sędzia Dredd: Wszystkie Spotkania"
Dziesięć oznak paranoi
Sus o "10 bolesnych operacjach"
Gdzie jest Peter?
Kleszcz o 2. tomie "Amazing Spider-Man"
Czejeni kontratakują
Tymczyński o 6. tomie "Comanche"

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

Zapytaj Wydawcę

banerOPIS

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Bajkowe Mikołajki w Aquapark Sopot


W sopockim Aquaparku (ul. Zamkowa Góra 3-5) w dniach 5-7 grudnia 2014 odbędą się Bajkowe Mikołajki podczas których będzie można obejrzeć dwie wystawy "Kajko i Kokosz dzielni woje Mirmiła" oraz "Janusz Christa - Życie i twórczość". W sobotę i niedzielę odbędą się również warsztaty komiksowe dla najmłodszych.
Na wystawach będzie można zobaczyć ponad 40 plansz z oryginalnymi rysunkami komiksów „Kajko i Kokosz dzielni woje Mirmiła” i „Janusz Christa życie i twórczość” jak również pamiątki rodzinne. Dodatkową atrakcją dla dzieci będzie również możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych komiksowych warsztatach.Oprócz warsztatów i wystawy przygotowaliśmy dla Państwa dodatkowe atrakcje:

Teatrzyk połączony z odwiedzinami Mikołaja i wręczaniem prezentów dla dzieci. Cena biletów dla dorosłych 10 zł, dla dzieci 25 złotych, w tym wliczona jest paczka od Mikołaja.

Bilet 3-godzinny na baseny w cenie 25 złotych za osobę.

Serdecznie zapraszamy:

Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji pod nr tel 585558523,ilość miejsc jest ograniczona. Należy przybyć na 15 minut przed spektaklem, w przeciwnym razie rezerwacja wygasa.[Ystad za aquaparksopot.pl]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-