reklama baner reklama

Nowe Teksty

Długa droga
Sus o "Coś wiecej, czegoś mniej" Szyłaka
Staruszek Parker
Panic o „Spider-Man: Władza”
Cudowne chwile miłości
Kamiński o "Nie musisz się mnie bać" Sfara
Bez dymu, bez ognia
Kleszcz o 4. tomie "Thunderbolts"
Zwyczajne życie superherosa
o 1. tomie Hawkeye'a

Zapowiedzi

Reklama baner Reklama

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

Zapytaj Wydawcę

baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Spotkanie Mokotowskiego Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci i Dorosłych - Regulamin na lato


Jutro w godzinach 10:00 - 12:00 w warszawskim Centrum ŁOWICKA (Łowicka 21) odbędzie się szóste Spotkanie Mokotowskiego Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci i Dorosłych, które dotyczyło będzie książki "Regulamin na lato" (wyd: kultura gniewu).
27 września o godz. 10.00 zapraszamy do Centrum Łowicka (sala 24) na pierwsze po wakacjach spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci i Dorosłych. Tym razem dzieci i dorośli porozmawiają wspólnie o niezwykłej książce Shauna Tana "Regulamin na lato". Książkę jak zwykle przeczytamy (i dzięki wydawnictwu Kultura Gniewu obejrzymy na dużym ekranie) wspólnie na spotkaniu

Zapraszamy dzieci w wieku od lat 5 do 105! (czyli dzieci z rodzicami, babciami, dziadkami, ciociami, wujkami lub innymi opiekun(k)ami).

--------------------------
O KSIĄŻCE

„Nigdy nie łam zasad. Szczególnie jeśli ich nie rozumiesz”. Taką radę znajdziemy na tylnej stronie okładki książki Shauna Tana – „Regulamin na lato”. Tytułowy regulamin jest zbiorem zaskakujących i pozornie mało istotnych wniosków płynących ze wspólnych przeżyć małego chłopca i jego starszego brata. Lakoniczna treść i dopełniające ją wysmakowane ilustracje są zaproszeniem do wspólnej podróży po antypodach dziecięcej wrażliwości i postrzegania świata.

„Regulamin na lato” to najnowsza książka Shauna Tana, australijskiego autora, laureata wielu prestiżowych nagród, a polskiemu czytelnikowi znanego z książek „Przybysz” i „Opowieści z najdalszych przemieść”.

--------------------------

Spotkaniom Mokotowskiego DKK tradycyjnie towarzyszy śniadanie. Zachęcamy do przynoszenia wafli ryżowych, różnych dobrych rzeczy do chleba, szczególnie wegańskich i bezglutenowych past, świetnie sprawdzają się też ciastka owsiane i owoce.

--------------------------
Więcej o Mokotowski Dyskusyjny Klub Książki: zakladkka.wordpress.com


[Ystad za Event FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-