reklama baner reklama

Nowe Teksty

Ostra jazda w baśniowej tonacji
Panic o 1. tomie "Head Loppera"
Dynamit i Nitrogliceryna
Kleszcz o "Batman/Sędzia Dredd: Wszystkie Spotkania"
Dziesięć oznak paranoi
Sus o "10 bolesnych operacjach"
Gdzie jest Peter?
Kleszcz o 2. tomie "Amazing Spider-Man"
Czejeni kontratakują
Tymczyński o 6. tomie "Comanche"

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

Zapytaj Wydawcę

baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Krakowskie Targi Komiksu w niedzielę


Comicshop.com.pl oraz Miejskie Sporty w Krakowie zapraszają na pierwsze w Krakowie Targi Komiksów, które odbędą się w niedzielę 24 sierpnia 2014 między godz. 12 a 18 przy ulicy Marii Konopnickiej 28 w budynku FORUM Przestrzenie. Więcej info w rozwinięciu.
Comicshop.com.pl oraz Miejskie Sporty w Krakowie zapraszają na pierwsze w Krakowie Targi Komiksów, na których będzie można nie tylko kupić komiksy na światowym poziomie czy wymienić się nimi, ale także sprzedać swoje własne komiksy oraz inne związane z nimi fanty :)

Swoje towary wystawią:

Comicshop- internetowy sklep posiadający w swoim asortymencie nowe komiksy wydawane na polskim rynku. Wybór komiksów jest na tyle szeroki, że każdy pasjonat znajdzie coś dla siebie.

www.facebook.com/comicshopcompl
www.comicshop.com.pl
Atom Comics- internetowy sklep komiksowy z siedzibą w Krakowie. Specjalizujemy się głównie w komiksach amerykańskich, a dostawy z USA trafiają do nas co tydzień. Dzięki temu wszystkie nowości z USA możecie odbierać w Krakowie już w dniu ich premiery!

fb.com/sklepkomiksowy
www.atomcomics.pl


Mydło Zin- Mydło swój początek miało w 2011 roku, dzięki odrobinie chęci i młodzieńczemu zapałowi powstał zin komiksowy promujący nowe spojrzenie na to medium w Polsce, prezentujący prace młodych artystów związanych z różnymi gałęziami sztuki. Efektem zbiegów okoliczności, szczęścia i ciężkiej pracy jest niebanalne wydawnictwo, prezentujące w nietypowej formie komiksy zarówno eksperymentalne, dziwne i kontrowersyjne, jak klasycznie estetyczne i swobodne. Oprócz corocznych numerów zina, Mydło wydaje także krótkie komiksy autorskie w formie zeszytów.

www.facebook.com/Mydlo.zin

Szczegóły programu już wkrótce!

[Grzybu, wydarzenie na FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-