Nowe Teksty

Zbiry z ferajny
Słoński o "The Goon. Tom 2"
Stara, lepsza Liga
Kleszcz o "Liga Sprawiedliwości. Bez Sprawiedliwości"
Nowy, stary Superman
Kleszcz o "Superman. Action Comics #01: Niewidzialna mafia"
Okładka miesiąca: grudzień 2019
Chmielewski wybiera okładkę miesiąca
To nie jest kraj dla pechowych złodziejaszków
Pawełek o "Criminal #01: Tchórz. Lawless"

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Wystawa komiksów - Gdzie jest Wschód?


W najbliższy czwartek - 31 lipca - o godzinie 18:00 w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury odbędzie się wernisaż wystawy komiksów, które powstały na warsztatach pod okiem Macieja Mazura i Dominika Szcześniaka.
Zapraszamy na drugą już wystawę komiksów, które powstały pod okiem znanych w Polsce i za granicą rysowników i scenarzystów - Macieja Mazura i Dominika Szcześniaka.

Tym razem uczestniczy warsztatów w czasie Wschodu Kultury – Europejskiego Stadionu Kultury 2014 poszukiwali tytułowego „wschodu”.

Poprzez swoje prace debiutanci zastanawiali się, czy wschód jest zakorzeniony w naszej psychice czy wschód jest nową formą wyrażania siebie. Czy poszukiwanie go ma znaczenie, jak i kiedy możemy go w sobie odkryć lub odszukać, czym jest wschód kultury?

Wystawa składa się z kilkunastu rysunków, autorstwa kilku zaangażowanych w warsztaty młodych osób, w różnym wieku, często mających pierwszy raz styczność z tą formą wyrazu artystycznego.

Prezentuje odmienne definicje pojęcia „wschód”, konsekwencję w podejmowanym temacie, świeżość spojrzenia.

Zapraszamy 31 lipca 2014 r. (czwartek) do Rzeszowskiego Inkubatora Kultury, na godz. 18.00. Wystawa będzie czynna do końca sierpnia, co czwartek towarzyszy jej SLOT Art Cafe – kawiarnia kulturalna przygotowana przez rzeszowski oddział Stowarzyszenia Lokalnych Ośrodków Twórczych.


[Ystad za imprezy.rzeszow.pl]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-