reklama baner reklama

Nowe Teksty

Ostra jazda w baśniowej tonacji
Panic o 1. tomie "Head Loppera"
Dynamit i Nitrogliceryna
Kleszcz o "Batman/Sędzia Dredd: Wszystkie Spotkania"
Dziesięć oznak paranoi
Sus o "10 bolesnych operacjach"
Gdzie jest Peter?
Kleszcz o 2. tomie "Amazing Spider-Man"
Czejeni kontratakują
Tymczyński o 6. tomie "Comanche"

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

Zapytaj Wydawcę

banerOPIS

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Wystawa komiksów - Gdzie jest Wschód?


W najbliższy czwartek - 31 lipca - o godzinie 18:00 w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury odbędzie się wernisaż wystawy komiksów, które powstały na warsztatach pod okiem Macieja Mazura i Dominika Szcześniaka.
Zapraszamy na drugą już wystawę komiksów, które powstały pod okiem znanych w Polsce i za granicą rysowników i scenarzystów - Macieja Mazura i Dominika Szcześniaka.

Tym razem uczestniczy warsztatów w czasie Wschodu Kultury – Europejskiego Stadionu Kultury 2014 poszukiwali tytułowego „wschodu”.

Poprzez swoje prace debiutanci zastanawiali się, czy wschód jest zakorzeniony w naszej psychice czy wschód jest nową formą wyrażania siebie. Czy poszukiwanie go ma znaczenie, jak i kiedy możemy go w sobie odkryć lub odszukać, czym jest wschód kultury?

Wystawa składa się z kilkunastu rysunków, autorstwa kilku zaangażowanych w warsztaty młodych osób, w różnym wieku, często mających pierwszy raz styczność z tą formą wyrazu artystycznego.

Prezentuje odmienne definicje pojęcia „wschód”, konsekwencję w podejmowanym temacie, świeżość spojrzenia.

Zapraszamy 31 lipca 2014 r. (czwartek) do Rzeszowskiego Inkubatora Kultury, na godz. 18.00. Wystawa będzie czynna do końca sierpnia, co czwartek towarzyszy jej SLOT Art Cafe – kawiarnia kulturalna przygotowana przez rzeszowski oddział Stowarzyszenia Lokalnych Ośrodków Twórczych.


[Ystad za imprezy.rzeszow.pl]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-