Nowe Teksty

Zbiry z ferajny
Słoński o "The Goon. Tom 2"
Stara, lepsza Liga
Kleszcz o "Liga Sprawiedliwości. Bez Sprawiedliwości"
Nowy, stary Superman
Kleszcz o "Superman. Action Comics #01: Niewidzialna mafia"
Okładka miesiąca: grudzień 2019
Chmielewski wybiera okładkę miesiąca
To nie jest kraj dla pechowych złodziejaszków
Pawełek o "Criminal #01: Tchórz. Lawless"

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Parkowanie z komiksem w Wilanowie. Spotkanie z komiksem i książką ilustracyjną


W niedzielę, 15 czerwca miezy godziną 11 a 13 w Wozowni w Wilanowie odbędzie się Parkowanie z komiksem w Wilanowie. Spotkanie z komiksem i książką ilustracyjną. Impreza przeznaczona jest dla dzieci, które będą mogły wziąć udział w zabawach inspirowanych "Łaumą" Karola Kalinowskiego i "Regulaminem na lato" Shauna Tana.
15 czerwca, w niedzielę w godz. 11-13, w Wozowni (obok Muzeum Plakatu) kluboksięgarnia Badet oraz Fundacja Dzieci Czytają zapraszają na warsztaty z komiksem i książką obrazową. Zabawy, prowadzone przez animatorów Badeta będą inspirowane komiksem „Łauma” Karola „KaeRela” Kalinowskiego oraz książką „Regulamin na lato” Shauna Tana. Wspólnie obejrzymy fragmenty książek, a potem stworzymy komiksowych bohaterów, którzy tak jak Łauma, wiedźma z Suwalszczyzny, sieliby postrach w polskich lasach lub nad jeziorami na Mazurach, w Bieszczadach lub w Puszczy Białowieskiej. Stworzymy także malarsko-literacki regulamin na nadchodzące wakacje.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w warsztatach jest bezpłatny, zapraszamy dzieci od 6 lat.

Zapisy: tel. (22) 544 28 50, e-mail: bilety[małpa]muzeum-wilanow.pl

Bedet[ljc]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-