reklama baner reklama

Nowe Teksty

Nowa z czystą duszą
Chmielewski o 1. tomie "Inspektor Akane Tsunemori"
Albo czytasz komiks, albo oglądasz serial telewizyjny
Gierszewski o 2. tomie "Outcast. Opętanie"
Ostateczny krach idei
Kleszcz o 4. tomie "Uncanny Avengers"
Rewolucja na emeryturze
Zimiński o "Lone Sloane"
Wszyscy dybią na biednego trenera
Gierszewski o 3. tomie "Bekartów z Południa"

Zapowiedzi

Reklama baner Reklama

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

Zapytaj Wydawcę

baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Warsztaty komiksowe w Szklarskiej Porebie


Od dzisiaj do 29 maja w Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie (ul. Słowackiego 13) w ramach projektu "Hauptmann na Rockowo" odbywają się warsztaty komiksowe prowadzone przez Szymona Teluka.
Jak namalować komiks albo stworzyć rysunek satyryczny ?
Co zrobić aby zaśpiewać na dużej scenie z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem ?

Odpowiedzi na te pytania dostaniesz biorąc udział w projekcie „Hauptmann na Rockowo” - w Szklarskiej Porębie w Polsce współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej.

Od 26 do 29 maja zapraszamy młodzież ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Szklarskiej Poręby i Harrachova do udziału w odjazdowych warsztatach:

- warsztaty z komiksu i rysunku satyrycznego – nauczysz się jak przenieść swoje myśli na papier w formie rysunku. Każdy kolejny dzień będzie ciekawą przygodą w świecie komiksu i rysunku satyrycznego.
W programie m.in. rysowanie na żywo przez prowadzącego, praktyczne wykonanie ćwiczeń przez uczestników, zabawy-ćwiczenia integrujące grupę (wspólne rysowanie jednego rysunku na dużym formacie), wykład i prezentacja multimedialna.


................

Zapisz się już dziś! Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona ! Tel 75 717 36 14, e-mail sekretariat [at] mok.szklarskaporena.pl, ul. Słowackiego 13, Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Aktywności Lokalnej, www.moksial.pl
[Ystad za szklarskaporeba.pl]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-